Johnny Depp predáva celú dedinku v južnom Francúzsku | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Johnny Depp predáva celú dedinku v južnom Francúzsku

Johnny Depp predáva celú dedinku v južnom Francúzsku

Takto vyzerá raj podľa pirátskeho kapitána Jacka Sparowa. V tejto čarovnej francúzskej dedinke trávil letá so svojou bývalou partnerkou Vanessou Paradis, teraz ju predáva za 46 miliónov eur.

Zdroj: Gibson Sotheby’s

Vyzerá to tak, že svojrázny herec Johnny Depp (57) vystihol na predaj ten správny čas. Kto by nechcel vlastniť také sídlo po mesiacoch lockdownu? Johnnyho nehnuteľnosť je vlastne celá dedina s bistrom, vínnou pivnicou, skate parkom a niekoľkými domami. Leží v Le Plan De La Tour, malom provensálskom regióne, vzdialenom asi 10 km od populárneho letoviska Francúzskej Riviéry, mesta Saint-Tropez. Toto miesto je nabité šarmom, ale aj kúpeľňami, narátate ich tu 14, a spálňami (15), ktoré sú rozmiestnené v šiestich domčekoch pre hostí a jednej hlavnej budove.

Zdroj: Gibson Sotheby’s

Zdroj: Gibson Sotheby’s

Johnny kúpil usadlosť v roku 2001 za nezverejnenú cenu spolu s francúzskou speváčkou Vanessou Paradis, s ktorou žil 14 rokov. Pár v dedinke trávil čas so svojimi dvoma deťmi, Lily-Rose a Jackom, až do ich rozchodu v roku 2012. Užívali si tu dva dedinské bazény, stolovali v miestnom bistre menom Chez Marceline a skúmali romantické okolie so 300-ročnými dubmi, olivovníkmi a vinicami. Podľa portálu Toptenrealestatedeals.com Johnny investoval do renovácie domčekov z 19. storočia milióny a údajne tieto stavby zdobil sám.

Zdroj: Gibson Sotheby’s

Zdroj: Gibson Sotheby’s

Zdroj: Gibson Sotheby’s

Hlavné sídlo s rozlohou 418 metrov štvorcových ponúka päť spální a tri a pol kúpeľne, zatiaľ čo jedným zo šiestich domov pre hostí bol pôvodne mestský kostol. V dedine je tiež krytý vagón s vaňou a kuchyňou, plne vybavená telocvičňa, pirátsky brloh a umelecké štúdio, ako aj stolovanie pod holým nebom na námestí. Celková plocha obytných priestorov je údajne medzi 1 200 a 1 350 m2.

Zdroj: Gibson Sotheby’s

Johnny sa po rozchode s Vanessou pokúšal francúzsku nehnuteľnosť predať už v rokoch 2015 a 2016, požadovaná cena sa pohybovala medzi 21 miliónmi a 52 miliónmi eur, podľa magazínu Variety sa však miesto nikdy nepredalo. Je veľmi pravdepodobné, že v súčasnej globálnej situácii sa mu to tentoraz podarí...

Ak by vás zaujímalo, za koľko by ste mohli predať vašu nehnuteľnosť vy, vyskúšajte si ju oceniť v našej službe Oceňovanie nehnuteľností.

Zdroj: robbreport.com

Zdroj foto: Getty / Jeff Spicer, Gibson Sotheby’s

 

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame