Okolie Topoľčian ponúka veľa možností na bývanie | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Okolie Topoľčian ponúka veľa možností na bývanie

Okolie Topoľčian ponúka veľa možností na bývanie

Túto nedeľu sa v Novom bývaní vyberieme do okolia Topoľčian. Lenka si chce so svojim partnerom splniť sen a presťahovať sa z bytu do domu. Žijú v Nitre, ale vedia, že musia urobiť cenový kompromis, preto uvažujú presídliť sa z Nitry ďalej do okolia Topoľčian.

V Nitre má svoj salón, a tak by chcela priestor, kam by mohla pozvať svoje klientky a pracovať aj z domáceho prostredia. To znamená, že dom by mal mať minimálne štyri izby a na pozemku záhradku na relax aj pre psíka. Maximálne si môžu dovoliť kúpiť nehnuteľnosť do 200-tisíc eur.

Zdroj: Nové bývanie

Vlado Voštinár posadil Lenku do auta a vybrali sa hľadať nové bývanie, ktoré by vyhovovalo jej podmienkam. Najskôr navštívili dedinku Nemčice, v ktorej je na predaj veľký dom s obrovským pozemkom, altánkom, bazénom, ovocnými stromami a za prijateľnú cenu. No pre dvoch ľudí je to veľmi veľké nielen na prevádzku, ale aj údržbu, skôr by vyhovoval niekomu, kto chce hospodáriť.

Zdroj: Nové bývanie

Malá obec Mýtna Nová Ves nemá síce obchody, ale je v blízkosti Topoľčian, kde si môžu majitelia všetko vybaviť. Domček má potenciál a architektka Lucia Ortutová ho navrhla tak, aby ešte viac vyhovoval požiadavkám Lenky a jej priateľa. Nezabudla ani na izbičku, v ktorej by mohla mať salón. Návrh ju zaujal, ale videla veľkú nevýhodu vo frekventovanej ceste, ktorá je pred domom.

Zdroj: Nové bývanie

V malebnej obci Nemečky s krásnou prírodou a dvoma priehradami je na predaj 10-ročný dom postavený v typickom anglickom štýle, s veľkou garážou, nádherne upraveným pozemkom pred aj za domom. Domček príjemne prekvapil svojim štýlom, majitelia ho predávajú zariadený, a tak je cena trošku nad rozpočet.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je domček podľa vlastných predstáv, ktorý si môžu navrhnúť a zariadiť bez kompromisov tak, ako im to vyhovuje. Nebude to však hneď, treba si počkať. Budú ich stavať v Bošanoch, v uzavretej rezidenčnej časti. Realitný maklér im predvedie moderný a praktický vzorový dom v štandarde, ktorý stavajú na kľúč s pozemkom cca 650 m².

Zdroj: Nové bývanie

Ak vás zaujíma, či v okolí Topoľčian našiel Vlado Voštinár vhodnú nehnuteľnosť pre Lenku, nezmeškajte Nové bývanie v nedeľu podvečer na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame