Rubicon má právoplatné kolaudačné rozhodnutie | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Rubicon má právoplatné kolaudačné rozhodnutie

Rubicon má právoplatné kolaudačné rozhodnutie

Púchovský projekt Rubicon C, v ktorom sú už vypredané všetky byty, úspešne získal 1. apríla právoplatné kolaudačné rozhodnutie.

Rubicon C má na ôsmich nadzemných podlažiach rozložených 44 bytových jednotiek. Najvyššie, ustúpené podlažie, pozostáva z dvoch bytových jednotiek kategórie penthouse s priestrannými terasami a s vegetačnou strechou nerušiacou výhľad. Súčasťou projektu sú aj priestory určené na občiansku vybavenosť.

Zdroj: rubiconpuchov.sk

Realizovaná výstavba je situovaná v samotnom srdci mesta Púchov, na ulici Dvory. Bytový dom ponúka ideálne podmienky pre vytvorenie skutočného domova, pričom nadväzuje na existujúce dva objekty komplexu bytových domov. Bývanie ponúka moderné dispozičné riešenia, nadštandardne veľké balkóny, vonkajšie i kryté parkovanie ako aj garážové státia v podzemí.

Zdroj: rubiconpuchov.sk

„Do projektu Rubicon sme vložili množstvo energie, ktorá sa pevne veríme pretransformuje v neobyčajný zážitok z bývania. Je pred nami posledná a najočakávanejšia etapa projektu na ceste k novému bývaniu – odovzdanie bytov svojim novým vlastníkom,“ hovorí Tomáš Surovčák, projektový riaditeľ spoločnosti Reinoo.

Zdroj: rubiconpuchov.sk

Pre úspech už existujúcich projektov v Púchove – Pod Zábrehom IRubicon sa developer rozhodol pokračovať vo výstavbe novej štvrti v Púchove. V bezprostrednej blízkosti predchádzajúcej výstavby vznikne bývanie s viac ako 129 bytmi pod názvom projektu Pod Zábrehom II.

Pre konkrétne informácie navštívte webovú stránku alebo Facebook.

PR článok   

 

Diskusia

Podobné články

Poznáme najkrajšie slovenské kancelárie: pozrite si víťazov Office roka 2020

Poznáme najkrajšie slovenské kancelárie: pozrite si víťazov Office roka 2020

30 zapojených firiem, 12 finalistov a náročné rozhodovanie o víťazoch. Aj tak by sa dal zhrnúť 5. ročník súťaže OFFICE ROKA, ktorú organizuje realitno-poradenská spoločnosť CBRE Slovensko. Pandemický rok ukázal, že v náročných časoch je aj v kanceláriách potrebné staviť na iný prístup, originalitu a efektívnu zmenu zažívaných modelov a vidno to aj na víťazných priestoroch.

...
Prvú kalkulačku na výpočet ceny nehnuteľnosti využilo už 50 tisíc ľudí

Prvú kalkulačku na výpočet ceny nehnuteľnosti využilo už 50 tisíc ľudí

Ceny nehnuteľností na Slovensku sa neustále zvyšujú, ich rast sa však v rôznych lokalitách významne líši. Mnohí z tých, čo uvažujú nad kúpou či predajom bytu, nemajú reálnu predstavu, v akom rozmedzí sa ich trhová cena pohybuje. Portál Nehnuteľnosti.sk vyvinul kalkulačku na oceňovanie nehnuteľností, ktorá zohľadňuje všetky parametre, ktoré na ich hodnotu vplývajú.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon