Chceli by ste žiť v centre Košíc? Pozrite si štýlové staromestské byty | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Chceli by ste žiť v centre Košíc? Pozrite si štýlové staromestské byty!

Chceli by ste žiť v centre Košíc? Pozrite si štýlové staromestské byty!

Do krásnej metropoly východu – Košíc vás v nedeľu podvečer v Novom bývaní zavedie Vlado Voštinár. Pomáha nájsť nehnuteľnosť priamo v centre Košíc. Účinkujúci Peter nehľadá ticho, chce byť po vyjdení z domu priamo v centre diania. Jeho syn tam chodí do školy, takže ho nebude musieť voziť. Vysníval si pre seba a syna staromestské bývanie, pretože má pre neho potrebné čaro. Jeho byt by mal mať tri izby, rozlohu okolo 80 m² a ideálne samostatnú kuchyňu. Keďže pozná ceny bytov vo svojom meste, môže investovať sumu 210-tisíc eur a verí, že v tejto sume nájde vhodné nové bývanie.

Byt na Bajzovej ulici je trojizbový, v rušnej mikrolokalite s vlastným parkovacím miestom. Je sympaticky zrekonštruovaný, predáva sa so zariadením a plusom sú aj nízke prevádzkové náklady. Mínusom je chýbajúci balkón a kúpeľňa spojená s WC.

Zdroj: Nové bývanie

Ďalšia zastávka – frekventovaná Štúrova ulica, trojizbový byt v historickej budove, rozloha 103 m² s dvoma balkónmi, vkusnou rekonštrukciou, kde sa podarilo zachovať prvky pôvodného stavu, avšak nevýhodou sú vysoké prevádzkové náklady a chýbajúce parkovacie miesto. Architektka Silvia Brna ocenila rekonštrukciu, nebúrala, ale ponúkla funkčné zariadenie v minimalistickom štýle, aby sa zachoval pôvodný duch bytu.

Zdroj: Nové bývanie

Trošku ďalej od historického centra je tichšia Masarykova ulica, kde je v ponuke kompletne prerobený a zariadený pavlačový byt s vysokými stropmi. Rekonštrukcia musí sadnúť budúcemu majiteľovi do vkusu, pretože by sa to neoplatilo prerábať.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je v réžii Vlada Voštinára. Zobral Petra ďalej od centra mesta, do Myslavy, je to síce štýlom úplne mimo zadania, ale mohlo by to zaujať. Na predaj je novostavba v tichej lokalite, kde sa predávajú byty so záhradkou aj terasou. Byty sú poschodové a dodávajú sa v štandarde holobytu, no s možnosťou dokončenia. Je to teda úplný protiklad k životu v centre mesta.

Zdroj: Nové bývanie

Peter si svoje bývanie našiel, vie, že do jedného z bytov sa ešte raz pôjde pozrieť aj so synom a uvidí, možno sa stane ich domovom. Ak ste zvedaví, ktorý byt ho zaujal alebo aj vás zaujímajú nehnuteľnosti, nezabudnite si zapnúť Nové bývanie na JOJke.

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame