Čo čaká záujemcov o rodinný dom v Galante a jej okolí? | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Čo čaká záujemcov o rodinný dom v Galante a jej okolí?

Čo čaká záujemcov o rodinný dom v Galante a jej okolí?

Zuzana by chcel nájsť pre seba a svojich synov dom v Galante. Momentálne žije v Seredi, kde má aj prácu. Hľadá dom, ktorý by už nemusela dokončovať. Ideálne je pre nich len sa nasťahovať. Rozpočet na svoju nehnuteľnosť má 170-tisíc eur. Oslovila tím Vlada Voštinára a nechala sa prekvapiť ich výberom. To, či si našla vhodné nové bývanie, uvidíte v nedeľu podvečer na JOJke.

Prvá ponuka je v časti Mostová – zabývaný, jednoduchý bungalov v tichej ulici na väčšom pozemku, predáva sa zariadený. Budúcich majiteľov určite poteší garáž a bazén, ale nevýhodou sú veľmi malé izby.

Zdroj: Nové bývanie

Ďalej sa presunieme do bungalovu v novej obytnej zóne v Galante, v časti Kolónia, ktorá je vo výstavbe. Dom môžu dokončiť na kľúč alebo dodať v štádiu holodomu, ktorý architekt Balázs Füzék navrhne pre Zuzku a jej synov podľa jej predstáv. Okrem dokončenia domu bude treba upraviť a oplotiť pozemok, čo vyžaduje ďalšie financie nad rámec jej rozpočtu.

Zdroj: Nové bývanie

O pár kilometrov ďalej, v Sládkovičove, je vo výstavbe nová štvrť s novými domami. Realitný maklér predvedie našim záujemcom vkusný vzorový dom s terasou na akurátnom pozemku. Nevýhodou je vzdialenosť, ktorá si vyžaduje dochádzanie autom, a tiež cena nehnuteľnosti.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusovú ponuku, zrekonštruovaný rodinný dom, našiel Vlado Voštinár priamo v Galante, blízko centra, na rohovom pozemku, ale bez zelene, ktorá tam chýba. Rodina by sa však nemusela denne presúvať autom ako pri predchádzajúcich ponukách. Podľa odborníka na reality Martina Čapa z kancelárie Riešime bývanie je dom vhodný skôr na komerčný charakter ako na rodinné bývanie.

Zdroj: Nové bývanie

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

7 futuristických štadiónov, ktoré ohúria svet

7 futuristických štadiónov, ktoré ohúria svet

Vitajte na štadiónoch budúcnosti, ktoré nadchnú milovníkov športu aj architektúry! Tieto úžasné arény už nie sú iba miestom na sledovanie športu, ale vymakanými multifunkčnými centrami. Aký veľký skok urobia vo svete športu, môžeme vidieť aj na rozdiele medzi miestami konania Euro 2020 a MS vo futbale 2022.

...
Ponuky bývania v okolí Nitry zamotali našej záujemkyni hlavu

Ponuky bývania v okolí Nitry zamotali našej záujemkyni hlavu

V nedeľu sa v relácii Nové bývanie vyberieme do Nitry, kde býva učiteľka v materskej škôlke Eliška s manželom a malou Dominikou. Momentálne žijú v byte. Rodinka sa rozrástla, tak by chceli niečo väčšie. Rozhodli sa pre dom so záhradkou, s dobrou dostupnosťou do Nitry, najlepšie tak do 10 kilometrov. Môžu investovať 230-tisíc eur, ideálny by bol pre nich novší aspoň 4-izbový domček.

...
Singapur buduje najzelenšie mesto na svete

Singapur buduje najzelenšie mesto na svete

Každý z projektov veľkých futuristických miest budúcnosti zahŕňa aj moderné „zelené“ technológie. Autori projektu Tengah na to ale idú úplne inak. Štatút najzelenšieho mesta na svete sa nesnažia získať iba šetrnými materiálmi a technológiami berúcimi ohľad na životné prostredie.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon