Ak chcete žiť na skok od Bratislavy, poobzerajte sa po nehnuteľnostiach v malebnej Stupave | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Ak chcete žiť na skok od Bratislavy, poobzerajte sa po nehnuteľnostiach v malebnej Stupave

Ak chcete žiť na skok od Bratislavy, poobzerajte sa po nehnuteľnostiach v malebnej Stupave

Stupava, mestečko na Záhorí, má svoju históriu a vynikajúce prírodné aj kultúrne bohatstvo. Blízko Malých Karpát s obľúbeným hradom Pajštún, lemovaná riekou Moravou, barokový kaštieľ uprostred mesta s parkom so vzácnymi drevinami z nej robí najnavštevovanejšie mesto na Záhorí. Dobrá dostupnosť do hlavného mesta, rozvinutá verejná infraštruktúra aj občianska vybavenosť spôsobili, že je to mimoriadne obľúbená a vychytená lokalita na bývanie. Čo však tieto jej benefity urobia s cenou nehnuteľností, uvidíte v nedeľu v Novom bývaní na JOJke.

V Stupave budeme hľadať byty pre mladého muža, ktorý sa chce osamostatniť. Býva s rodičmi, no cíti, že už je čas mať niečo vlastné – štartovací byt, ale s perspektívou do budúcnosti. Ideálny by bol trojizbový byt. Ak jeho rozpočet 135-tisíc eur nebude stačiť, uspokojí sa aj s menším. Rozhodol sa osloviť tím Vlada Voštinára, aby využil benefity relácie. Nemusí strácať čas dlhým hľadaním, ale skúsení odborníci z Nového bývania mu pomôžu s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Zabezpečia architektonickú štúdiu s vizualizáciou, ukážu alternatívne bývanie v jeho finančných možnostiach, k tomu všetkému dostane cenné rady. Ak aj vy chcete využiť tieto benefity, neváhajte ich osloviť na stránke www.joj.sk.

Zdroj: Nové bývanie

Ako vždy uvidíme tri štandardné ponuky. Prvý je 79 m² byt v starom panelovom dome. Plusmi sú vyhovujúce metre štvorcové, loggia, orientácia bytu, mínusom sú vyššie náklady aj cena bytu.

Zdroj: Nové bývanie

Druhá ponuka je 56 m² dvojizbový byt, ktorý dáva priestor pre architektku Luciu Ortuovú, ktorá ho veľmi prakticky vizualizovala.

Zdroj: Nové bývanie

Tretia ponuka je moderná novostavba, menší 49 m² byt s modernou dispozíciou, nízkymi prevádzkovými nákladmi, do ktorého sa dá hneď nasťahovať.

Zdroj: Nové bývanie

Na záver vyrazíme do trinásť kilometrov vzdialenej malebnej obce Láb za bonusovou ponukou. Za rozpočet, ktorý mu v Stupave stačí na menší alebo starší byt, bude mať rodinný dom v stave holodomu s malým pozemkom. Podľa slov Juraja mu nasadil Vlado Voštinár „chrobáka do hlavy“ a navnadil ho. Bude nad všetkými ponukami intenzívne premýšľať.

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

7 futuristických štadiónov, ktoré ohúria svet

7 futuristických štadiónov, ktoré ohúria svet

Vitajte na štadiónoch budúcnosti, ktoré nadchnú milovníkov športu aj architektúry! Tieto úžasné arény už nie sú iba miestom na sledovanie športu, ale vymakanými multifunkčnými centrami. Aký veľký skok urobia vo svete športu, môžeme vidieť aj na rozdiele medzi miestami konania Euro 2020 a MS vo futbale 2022.

...
Ponuky bývania v okolí Nitry zamotali našej záujemkyni hlavu

Ponuky bývania v okolí Nitry zamotali našej záujemkyni hlavu

V nedeľu sa v relácii Nové bývanie vyberieme do Nitry, kde býva učiteľka v materskej škôlke Eliška s manželom a malou Dominikou. Momentálne žijú v byte. Rodinka sa rozrástla, tak by chceli niečo väčšie. Rozhodli sa pre dom so záhradkou, s dobrou dostupnosťou do Nitry, najlepšie tak do 10 kilometrov. Môžu investovať 230-tisíc eur, ideálny by bol pre nich novší aspoň 4-izbový domček.

...
Singapur buduje najzelenšie mesto na svete

Singapur buduje najzelenšie mesto na svete

Každý z projektov veľkých futuristických miest budúcnosti zahŕňa aj moderné „zelené“ technológie. Autori projektu Tengah na to ale idú úplne inak. Štatút najzelenšieho mesta na svete sa nesnažia získať iba šetrnými materiálmi a technológiami berúcimi ohľad na životné prostredie.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon