Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Ideálny čas na hypotéku. Banky dávajú historicky najnižšie úroky

Ideálny čas na hypotéku. Banky dávajú historicky najnižšie úroky

Málokto si dnes môže dovoliť kúpiť nehnuteľnosť za vlastné peniaze. Túžba po vlastnom bývaní je samozrejmá a preto väčšina z nás prichádza do banky, aby si zobrala hypotéku na 30 rokov. Čo všetko si treba zvážiť pred  našim zadlžením sa v banke? Ako banky posudzujú jednotlivých žiadateľov? Je úroková sadza to jediné, čo si treba všímať a ako sa dá hypotéka dofinancovať, keď nemáme veľké úspory? O tom všetkom sme sa rozprávali v podcaste portálu Nehnutelnosti.sk s finančným poradcom, sprostredkovateľom a analytikom Slavomírom Molnárom.

Viac o tom:

  • prečo je založenie rodičovskej nehnuteľnosti málo rizikové
  • aké úrokové sadzby aktuálne banky ponúkajú
  • ako banky hodnotia pri žiadosti o hypotéku matky na materskej dovolenke
  • ako sa môže financovať rozostavaný dom a byt od developera
  • či a kedy sa oplatí refinancovať hypotéku

si vypočujte v podcaste portálu Nehnutelnosti.sk v rozhovore s finančným poradcom, sprostredkovateľom a analytikom Slavomírom Molnárom.  

Diskusia

Podobné články

Dom pre milovníčku psíkov

Dom pre milovníčku psíkov

V okolí Senca budeme hľadať dom pre Andreu, ktorá je milovníčku psov. Rada by si osvojila viac psíkov bez domova, ale nemá na to priestor, tak jej ho pomôžeme v relácii Nové bývanie hľadať. Dom môže byť starší, dôležitá je záhrada s výbehom pre jej miláčikov. Nehnuteľnosť by mala byť v okolí Senca, v blízkosti prírody, cenovo dostupná a taká, ktorá nepotrebuje ďalšie investície. Andrejka zatiaľ býva v byte, momentálne má doma len jedného psíka, a...
V malej obci pri lese rastú luxusné vily od známeho architekta

V malej obci pri lese rastú luxusné vily od známeho architekta

V malej, pre mnohých neznámej, obci Streženice prebieha výstavba nápadného projektu. Do prostredia, v ktorom sa stretávame skôr s tradičným prístupom a objekty zvyknú ukončovať rôzne formy šikmého prestrešenia, vstupuje pomerne neobvyklá architektúra, akú poznáme skôr z mesta, bratislavskej Koliby či Kramárov. Vily nad Slatinou vytvorené pod vedením renomovaného architekta Pavla Kosnáča tu rozhodne prekvapia.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon