Futbalový kráľ Lionel Messi kúpil celé poschodie v mrakodrape na Floride | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Futbalový kráľ Lionel Messi kúpil celé poschodie v mrakodrape na Floride

Futbalový kráľ Lionel Messi kúpil celé poschodie v mrakodrape na Floride

Keď ste hviezdnym futbalistom, nehľadáte byt, ale rovno celé podlažie. Súčasný kapitán FC Barcelona si rozšíril portfólio nehnuteľností v USA o luxusný byt pri pláži so 4 spálňami a ohromujúcim výhľadom na oceán. Žeby ho nakoniec zlákal David Beckham do tímu Inter Miami...?

Zdroj: Regalia Miami Condos

Argentínčan Lionel Messi (33) kúpil celé deviate poschodie luxusného kondomínia Regalia na Floride za 7,3 milióna dolárov a jeho vybavenie je skutočne hodné milionára. Podľa časopisu The Real Deal sa táto pozoruhodná nehnuteľnosť nachádza na pláži Sunny Isles Beach s krásnym výhľadom na oceán. Keďže to stihol pred začiatkom leta, jeho manželka Antonela Roccuzzová a ich traja synovia Thiago (8) Mateo (5) a Ciro (3) sa môžu tešiť na skvelé prázdniny. Okrem tohto plážového apartmánu už vlastní v Miami ďalší vo veži Porsche Design Tower, ktorý kúpil pred dvomi rokmi a tiež domov v stredomorskom štýle v Barcelone za 7 miliónov dolárov, kde prežila rodinka väčšinu svojho života. Len či to všetko za jedno leto stihnú?

Zdroj: Regalia Miami Condos

Zdroj: Regalia Miami Condos

Zdroj: Regalia Miami Condos

Nový Lionelov apartmán má štyri spálne, šesť kúpeľní, a dokonca aj vínnu pivnicu s 1 000 fľašami, to celé na ploche 511 m2 vnútorného priestoru. K tomu treba prirátať terasu s rozlohou 200 m2 a vlastný súkromný bazén. Okrem toho je k dispozícii ďalších šesť bazénov, kúpeľ s vírivkou, fitnescentrum, štúdio jogy, detská herňa a bar so šampanským, určené výhradne pre 39 rezidencií v budove.  Keď bude chcieť Lionel doplniť kalórie, predtým ako zapadne do vínnej pivnice, je poruke aj súkromný kuchár.

Zdroj: Realtor

Zdroj: Realtor

Zdroj: Realtor

Zdroj: Realtor

Keďže je to už jeho druhá nehnuteľnosť na Floride a jeho kontrakt na Nou Camp vyprší toto leto, špekuluje sa, či nechce stráviť nejaký čas v USA. Médiá ho už spájajú s prestupom do klubu Inter Miami, ktorý buduje David Beckham a netají sa tým, že by doňho rád priviedol najlepších hráčov sveta - vrátane Messiho a Cristiana Ronalda. Na otázku španielskej televíznej stanice La Sexta odpovedal: „Mojím plánom je v tejto chvíli dať Barcelone všetko, čo môžem. Chcel by som hrať v Spojených štátoch a zažiť tamojší život a ligu, ale zatiaľ som v Barcelone. Z krátkodobého hľadiska neuvažujem príliš dopredu, uvidíme, ako sa sezóna skončí.“ Podľa nás to môže skončiť všelijako.

Zdroj: Realtor

Zdroj: Realtor

Zdroj: Realtor

Minulý rok Forbes zaradil Messiho ako tretieho najlepšie plateného športovca na svete, vlani zarobil na plate, doložkách a výhrach odhadom 105 miliónov dolárov.

Zdroj: Realtor

Zdroj: Realtor

Zdroj: architecturaldigest.com, thesun.co.uk, nypost.com

Zdroj foto: AFP via Getty Images, Regalia Miami Condos, realtor.com

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

7 futuristických štadiónov, ktoré ohúria svet

7 futuristických štadiónov, ktoré ohúria svet

Vitajte na štadiónoch budúcnosti, ktoré nadchnú milovníkov športu aj architektúry! Tieto úžasné arény už nie sú iba miestom na sledovanie športu, ale vymakanými multifunkčnými centrami. Aký veľký skok urobia vo svete športu, môžeme vidieť aj na rozdiele medzi miestami konania Euro 2020 a MS vo futbale 2022.

...
Ponuky bývania v okolí Nitry zamotali našej záujemkyni hlavu

Ponuky bývania v okolí Nitry zamotali našej záujemkyni hlavu

V nedeľu sa v relácii Nové bývanie vyberieme do Nitry, kde býva učiteľka v materskej škôlke Eliška s manželom a malou Dominikou. Momentálne žijú v byte. Rodinka sa rozrástla, tak by chceli niečo väčšie. Rozhodli sa pre dom so záhradkou, s dobrou dostupnosťou do Nitry, najlepšie tak do 10 kilometrov. Môžu investovať 230-tisíc eur, ideálny by bol pre nich novší aspoň 4-izbový domček.

...
Singapur buduje najzelenšie mesto na svete

Singapur buduje najzelenšie mesto na svete

Každý z projektov veľkých futuristických miest budúcnosti zahŕňa aj moderné „zelené“ technológie. Autori projektu Tengah na to ale idú úplne inak. Štatút najzelenšieho mesta na svete sa nesnažia získať iba šetrnými materiálmi a technológiami berúcimi ohľad na životné prostredie.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon