Tajomstvá nehnuteľností - nový seriál v spolupráci s firmou Kvalitné bývanie | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Tajomstvá nehnuteľností - nový seriál v spolupráci s firmou Kvalitné bývanie

Tajomstvá nehnuteľností - nový seriál v spolupráci s firmou Kvalitné bývanie

Dvaja lídri, každý vo svojom obore, portál Nehnuteľnosti.sk a firma Kvalitné bývanie, spojili sily a prinášajú necenzurovaný seriál o skutočných príbehoch z prostredia realít. Žiadne prikrášľovanie, žiadne sladké inzeráty.

Seriál Tajomstvá nehnuteľností prinesie zážitky, s ktorými sa stretávajú inšpektori z firmy Kvalitné bývanie pri kontrolách nehnuteľností pred ich kúpou alebo pri preberacích konaniach od developerov. Potvrdíme si, že aj novostavby môžu byť spúšťačom frustrácie a investícia do romantickej chalupy sa môže zvrtnúť na strašidelný thriller. Ukážeme si, že stavebno-technické vlastnosti sú – po kvalitnej zmluve – najdôležitejším aspektom, ktorý treba pri uvažovanej investícii zohľadniť.

Dnes sa predáva takmer všetko a ľudia idú po nehnuteľnostiach ako po údenom. Lenže ako sa chrániť a čo robiť, aby vám z toho údeného nezostalo zle? Pri niektorých ponukách môžete zostať prekvapení, čo ste si dali dobrovoľne zapísať na elvéčko.

Tisíce realitných transakcii prebiehajú na Slovensku bez problémov. Je skvelé, keď je to aj váš prípad. To ale neznamená, že všetko ide vždy hladko. Nie je nič horšie, ako investovať do toxickej nehnuteľnosti. Aj takých je v ponuke veľa. Veríme, že upozornenia na niektoré nástrahy budú dobrou prevenciou, ako nekúpiť povestnú mačku vo vreci, ktorá vám môže vyškriabať bankový účet. 

Na koniec každého príbehu pridáme krátku radu – na čo myslieť, čomu dať prioritu, čo skontrolovať, kedy zabrať naplno a kedy radšej zaradiť spiatočku.

Začíname už dnes príbehom na A – akustikou.

Zdroj foto: Dreamstime

Diskusia

Podobné články

Váš partner pre reality v Levoči

Váš partner pre reality v Levoči

Každý kto chce predať alebo kúpiť miesto pre svoju rodinu, podnikanie alebo oddych využíva služby realitného makléra. Skôr či neskôr budeme potrebovať poradiť ako najlepšie predať aj tú svoju nehnuteľnosť a prečo to ponechať na služby profesionálneho realitného makléra si povieme nižšie.

...
Chatu si vyberajte podľa toho čo tam chcete robiť

Chatu si vyberajte podľa toho čo tam chcete robiť

Zákaz vychádzania a zákaz cestovania počas korona krízy spôsobili, že ľudia oveľa viac začali vyhľadávať krásy našej prírody. Výrazne sa tak zvýšili záujem aj o rekreačné nehnuteľnosti. Ako si správne vybrať chatu, chatku či apartmán sa dozviete v podcaste Nehnuteľnosti.sk v rozhovore s Vladimírom Boháčom z realitnej kancelárie Arvin Benet. Zároveň sa pozrieme aj na neštandardné situácie na realitnom trhu – napríklad ak si chcete kúpiť dom, v kto...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon