Skutočný zážitok z bývania, ktorý vás skrátka uchváti | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Skutočný zážitok z bývania, ktorý vás skrátka uchváti

Skutočný zážitok z bývania, ktorý vás skrátka uchváti

Slovné spojenie v titulku možno pôsobí ako klasická fráza realitných maklérov. My vám však v tomto príspevku predstavíme nehnuteľnosti, ktoré zážitku z bývania dodávajú nový význam. Posúďte sami!

Bývajte so všetkými atribútmi luxusu a súkromia

Žijeme len raz, tak prečo to neskúsiť na mieste, kde vás život a bývanie bude naozaj baviť a napĺňať? Prečo si nevybrať naozaj reprezentatívny priestor, ktorý bude plne vyhovovať vašim snom o bývaní?  V dnešnej dobe nie je potrebné robiť kompromisy. Zoznámte sa s novým developerským projektom Mestské vily Wachtmeister! Ide o unikátny projekt, ktorý zaručuje svojim majiteľom naozaj prémiové bývanie. Projekt navrhol autorizovaný architekt Iľja Skoček, ktorý je zároveň aj predsedom Predstavenstva Slovenskej komory architektov. Výhradným predajcom projektu je prémiová realitná kancelária Fedorsgroup.

Zdroj: wachtmeister.sk

V top lokalite

Jedinečné rodinné a bytové domy rezidencie Mestské vily Wachtmeister sa nachádzajú na Suchej ulici, v najtichšej časti bratislavskej Koliby. Lokalita samotná poskytuje ideálnu kombináciu prístupnosti do centra hlavného mesta a blízkosti prírody a nádychu vidieka. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v uzavretom privátnom areáli, noví majitelia tak majú zaručené 100 % súkromie a bezpečnosť. Suchá ulica je skvelé prostredie pre ľudí, ktorí žijú aktívnym životom, ale zároveň vedia oceniť relax a ticho v pokojnej lokalite.

Zdroj: wachtmeister.sk

Keď je priestor kritériom

Rezidenciu tvorí súbor piatich budov – tri bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Nehnuteľnosti disponujú skutočne veľkorysou výmerou a štedrými dispozíciami, ktoré poskytnú adekvátny priestor pre život aj viacčlenným rodinám. Každá z budov má vlastnú predzáhradku, pre nehnuteľnosti sú charakteristické tiež priestranné terasy. Možnosť zrealizovať si aj súkromné strešné wellness je príjemnou čerešničkou na torte.

Zdroj: wachtmeister.sk

Zdroj: wachtmeister.sk

Podľa vašich predstáv

Ponúkané jednotky sú v stave „white walls“. Záujemcovia však v cene bytu dostanú aj kompletne vypracovaný návrh interiéru, ktorý je možné si prispôsobiť podľa vlastných preferencii. Návrh dizajnu pripravíme v spolupráci s poprednou dizajnérskou spoločnosťou BLZK ARCHITEKTI, po dohode je, prirodzene, možné dokončenie bytu na kľúč. Všetky materiály a produkty v interiéri sú so zárukou tej najvyššej kvality, prevedenie interiérov bude vyhotovené v top štandarde, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.

Zdroj: wachtmeister.sk

Zdroj: wachtmeister.sk

Zdroj: wachtmeister.sk

Stačí si vybrať. Voľba je na vás. Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke www.wachtmeister.sk

PR článok

Diskusia

Podobné články

Ceny bytov v centrách veľkých miest mierne poklesli

Ceny bytov v centrách veľkých miest mierne poklesli

V druhom kvartáli 2021 ceny nehnuteľností na Slovensku stále rástli, tentokrát sa to však výnimočne netýkalo centra Bratislavy a Košíc. Podľa údajov realitného portálu Nehnuteľnosti.sk v týchto lokalitách došlo k poklesu o 1 až 3%, čím sa korigoval silný rast zo začiatku roka 2021.

...
Vývoj ceny pozemkov v SR za 1. polrok 2021

Vývoj ceny pozemkov v SR za 1. polrok 2021

Pozemky tvoria neodmysliteľnú súčasť realitného trhu. Od ich cien sa odvíja aj situácia okolo ďalších nehnuteľností. Najväčší vplyv na priebežný vývoj hodnoty bytov a domov majú stavebné parcely, po ktorých je dlhodobo najvyšší dopyt. Do vývoja priemernej ceny všetkých pozemkov však prehovára aj hodnota záhrad, ornej pôdy či lesov a lúk.

...
Poznáme najkrajšie slovenské kancelárie: pozrite si víťazov Office roka 2020

Poznáme najkrajšie slovenské kancelárie: pozrite si víťazov Office roka 2020

30 zapojených firiem, 12 finalistov a náročné rozhodovanie o víťazoch. Aj tak by sa dal zhrnúť 5. ročník súťaže OFFICE ROKA, ktorú organizuje realitno-poradenská spoločnosť CBRE Slovensko. Pandemický rok ukázal, že v náročných časoch je aj v kanceláriách potrebné staviť na iný prístup, originalitu a efektívnu zmenu zažívaných modelov a vidno to aj na víťazných priestoroch.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon