Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Chcete si zjednodušiť život? Predstavujeme vám systém inteligentej domácnosti!

Chcete si zjednodušiť život? Predstavujeme vám systém inteligentej domácnosti!

​V Novom bývaní sa moderátor Vlado Voštinár stretne s Marošom, ktorý hľadá dvojizbový byt v Karlovke alebo v Dúbravke. Realitný makléri mu ponúknu zaujímavé možnosti plus na neho čaká aj špeciálny bonus. Technológie sa vyvíjajú neuveriteľne rýchlo a možno mnohí z vás ani len netušia, čo všetko sa dá ovládať cez mobil, aj keď nie ste doma.

V našej relácii vám predstavíme systém inteligentnej domácnosti, ktorá spríjemňuje a zjednodušuje život. Potrebujete zvýšiť teplotu v byte, no nachádzate mimo nehnuteľnosti? Stačí si kúpiť špeciálne zariadenie, ktoré umiestnite na radiátory a naištalovať aplikáciu do mobilu, vďaka ktorej môžete regulovať teplotu. Ak chcete mať pod kontrolou stav domu, aj po vašom odchode, položte do miestnosti mini kameru a kedykoľvek si cez mobil môžete skontrolovať stav nehnuteľnosti. Oveľa viac špeciálnych technológii vám predstavíme v relácii Nové bývanie, preto si to určite nenechajte ujsť. 

Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

5 krokov k vkladu kúpenej nehnuteľnosti do katastra

5 krokov k vkladu kúpenej nehnuteľnosti do katastra

Pri kúpe nového bývania vás čaká po výbere nehnuteľnosti, hypotéky a podpise kúpnej zmluvy ešte jedna dôležitá vec. Vlastníkom nehnuteľnosti sa totiž stávate až nadobudnutím právoplatnosti rozhodnutia okresného úradu o povolení vkladu do katastra nehnuteľností. Ako absolvovať vklad do katastra bezbolestne?

...