Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Víkendové bývanie je v kurze

Víkendové bývanie je v kurze

Bývate v meste? Rozumieme tomu. Máte tu prácu, deti chodia do školy a na krúžky, často zabehnete k rodičom do neďalekej štvrte alebo sa stretnete s kamarátom v neďalekej kaviarni. Je to oveľa jednoduchšie, ako si postaviť dom mimo mesta, každý deň dochádzať, zvládať zápchy a riešiť logistiku voľnočasových aktivít detí a vlastného života.

Problém mesta ale je, že vám predsa len chýba relax v pokojnom prostredí. Je riešením chalupa? Pre mnohých áno, lenže to znamená ďalšiu drinu okolo rekonštrukcie stavby či záhrady, balenie každý piatok na dva dni, v nedeľu vybaľovanie, v zime studené steny, ktoré sa ako-tak ohrejú v nedeľu ráno...

Existuje ale ešte jedna alternatíva. Tá by mohla  vyhovovať hlukom a tempom unavenému mestskému človeku, ktorý aj vo voľných chvíľach potrebuje pohodlie a rád by „niekam“ patril.

Hovoríme o víkendovom bývaní.  Máme na mysli plne funkčný dom s kúrením na diaľkové ovládanie, s elektrinou, teplou vodou, zariadený pohodlným nábytkom. Je to vlastne druhá domácnosť, ktorá má modernú kuchyňu, deti playstation a televízor, je tu obývačka s krbom a k tomu terasa a kus vlastného pozemku. Víkendové bývanie je plnohodnotná alternatíva k vášmu mestskému bytu, vzdialená pár kilometrov, v dedine, ktorá má všetko, čo k životu potrebujete. Nikdy sa v piatok nebalíte. Jednoducho sadnete do auta a do hodiny sa prepravíte do svojho domu. Naokolo sú príjemní susedia a v sobotu ráno sa  chystá otvorenie poľovníckej sezóny na malom dedinskom námestí.

Vlastníkom domu nemusíte byť sami. Môžete sa oň deliť so svojimi priateľmi, rodičmi alebo súrodencami. Nakoniec, je to priestor na stretávanie, rozhovory a spoločné chvíle pri príprave obeda či leňošení na terase,  ktorých máme v meste tak málo.

Všetky benefity takéhoto víkendového bývania vám určite ponúkne aj rodinný dom v Studienke, ktorý nájdete v inzertnej ponuke nášho portálu. Nielenže je na skok z hlavného mesta, ale ponúka aj všetok komfort pre relax po hektickom pracovnom týždni pre celú rodinu.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Diskusia

Podobné články