Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Ako na zrozumiteľnejší inzerát: 2D a 3D pôdorysy

Ako na zrozumiteľnejší inzerát: 2D a 3D pôdorysy

Pri výbere nehnuteľnosti na realitnom portáli je veľmi dôležitá prehľadnosť inzerátov. Záujemcom o ponúkanom byte či dome veľa napovie aj správne nakreslený pôdorys.

2D a 3D pôdorysy sú veľmi efektívnou súčasťou inzerátu. Ich prítomnosť je vnímaná ako autentická snaha makléra ukázať ponúkanú nehnuteľnosť realisticky a profesionálne. Ďalším z pozitívnych efektov je zníženie počtu zbytočných/neúspešných prehliadok a pravdepodobnosť rýchlejšieho predaja.

Na tvorbu 3D pôdorysov existuje niekoľko overených nástrojov. Medzi takéto patrí napríklad online nástroj Floorplanner, alebo PC aplikácia SweetHome3D.

Pre realitných maklérov, ktorí nechcú, alebo skrátka nestíhajú pôdorysy kresliť sami, poskytujeme službu prekreslenia 3D pôdorysov už od roku 2015. Na vypracovanie tak postačí jednoduchý nákres rukou, alebo sken stavebného výkresu. O zvyšok sa už postará online objednávkový systém.

Zdroj: INO3D

2D a 3D pôdorysy sú overeným vylepšením inzerátu. V prípade, že si chcete 3D pôdorysy vo svojich inzerátoch vyskúšať, na našom webe nájdete cenovo a časovo nenáročné riešenie

PR článok

Zdroj: Tím INO3D s.r.o.

Zdroj foto: INO3D

Diskusia

Podobné články

Detské ihriská z vyradených veterných turbín

Detské ihriská z vyradených veterných turbín

Masová inštalácia veterných turbín stavia svet pred nový problém. Vyradené zariadenia môžu nadmerne zaťažiť skládky. Predísť tomuto riziku je možné recykláciou. Možnosti opätovného využitia ukazujú detské ihriská v holandských mestách.

...
Tajomstvá nehnuteľností #21: Rodinný dom nie je kávovar

Tajomstvá nehnuteľností #21: Rodinný dom nie je kávovar

Pri kúpe kuchynského elektrospotrebiča dostanete celú kopu dokumentov. Návod na používanie, vyhlásenie o zhode, certifikát o možnosti predaja na území EÚ, bezpečnostné inštrukcie a tak ďalej. Možno ste zachytili, že v niektorých štátoch sveta dostanete aj písomné poučenie, čo by ste so spotrebičom naozaj nemali robiť. Napríklad sušiť v mikrovlnke mačku, alebo nalievať do kávovaru kolový nápoj. Niekedy zaberá dokumentácia v škatuli toľko miesta čo...
Farby dodajú kúpeľni jedinečnosť a štýl

Farby dodajú kúpeľni jedinečnosť a štýl

Klasické chrómové alebo biele príslušenstvo a doplnky zariaďovacích predmetov už pomaly ale isto strácajú na popularite. Moderné kúpeľne a toalety vyžadujú nevšedný farebný koncept, a preto sú aktuálne obľúbené tmavšie farby, ako je antracitová, matná alebo lesklá čierna, prípadne rôzne odtiene sivej. Žiadaná je tiež zlatá alebo bronzová farba. Takto kreatívne tónované sprchové žliabky, odtokové sústavy, ovládacie dosky alebo ďalšie vybavenie zaž...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon