Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Prešov má na bývanie čo ponúknuť

Prešov má na bývanie čo ponúknuť

V treťom najväčšom meste na Slovensku budeme hľadať byt pre celkom početnú rodinu. Jarka žije so svojimi troma deťmi v podnájme v dvojizbovom byte a potrebujú už niečo väčšie. Lokalitu si nevyberá, uvidí, čo ju osloví. Chce mať aspoň tri izby alebo rozlohu viac ako 70 m². Investovať môže maximálne 150-tisíc eur.

Prvá ponuka je kompletne rekonštruovaný byt s tajomstvom. Majitelia urobili efektívnu zmenu dispozície celého bytu a ukryli dvere zo spálne do skrine a pridali v kúpeľni okno. Len už nezostalo miesto na dvere. Pre Jarku a jej deti by toto bývanie vyriešilo len počiatočnú situáciu, neskôr by sa určite museli presťahovať.

Zdroj: Nové bývanie

Starší tehlový bytový dom na sídlisku Lesík delostrelcov je ešte v pôvodnom stave. Byt má vlastné kúrenie, špajzu, dva balkóny, pivnicu a uzavretý dvor. Vyhovoval by aj výmerou 85 m², takže by sa pekne pomestili, ale potreboval by rekonštrukciu. Tú navrhol na mieru architekt Balázs Füzék a Jarke veľmi ulahodil. Takto by si bývanie pre svoju rodinku predstavovala.

Zdroj: Nové bývanie

Tretia ponuka na Sekčove spĺňa zadanie. Priaznivá cena, každý z rodiny by mohol mať svoju izbu a nasťahovať sa dá ihneď. Byt 88 m², je v peknej lokalite plnej zelene, má loggiu, pivnicu a jediným nedostatkom je toaleta v kúpeľni, ale to sa dá časom vyriešiť.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je 12 kilometrov od Prešova v Drieňovskej Novej Vsi, v uzavretom areáli, ktorá sa dokončí koncom roka. Realitná maklérka nás prevedie moderným päťizbovým mezonetovým vzorovým bytom v dvojdome, ktorý sa predáva v štádiu holodomu. K domu je viacero atraktívnych bonusov, ktoré ponúka developer.

Zdroj: Nové bývanie

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, ktorá z ponúk je tá pravá. Pomôže prerátať si cenu nehnuteľnosti na metre štvorcové a mať tak jasno, čo získam za svoje peniaze a potom sa veci rozjasnia.

Zdroj: Nové bývanie

Jarku aj realitnú arbiterku Patríciu Jarjabkovú z kancelárie Riešime bývanie zaujal rovnaký byt. Ak vás zaujíma, ktorá ponuka to bola, nezabudnite v nedeľu na Nové bývanie na JOJke.

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Strašidelný spevák Marilyn Manson nič nerobí, ale 2,2 miliónov dolárov na nový dom si našiel

Strašidelný spevák Marilyn Manson nič nerobí, ale 2,2 miliónov dolárov na nový dom si našiel

Monštruózny rocker už 2 roky nič nevydal, no zjavne má dosť úspor na slušné bývanie v Los Angeles. Asi ho zaujalo súkromné nahrávacie štúdio vybudované v bývalej garáži. Ináč jeho nové sídlo v tichej štvrti vyzerá nenápadne, ako bývanie pre dôchodcu, šťastnú rodinku alebo napríklad aj... krytie sériového vraha.

...
Dom pre milovníčku psíkov

Dom pre milovníčku psíkov

V okolí Senca budeme hľadať dom pre Andreu, ktorá je milovníčku psov. Rada by si osvojila viac psíkov bez domova, ale nemá na to priestor, tak jej ho pomôžeme v relácii Nové bývanie hľadať. Dom môže byť starší, dôležitá je záhrada s výbehom pre jej miláčikov. Nehnuteľnosť by mala byť v okolí Senca, v blízkosti prírody, cenovo dostupná a taká, ktorá nepotrebuje ďalšie investície. Andrejka zatiaľ býva v byte, momentálne má doma len jedného psíka, a...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon