Prešov má na bývanie čo ponúknuť | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Prešov má na bývanie čo ponúknuť

Prešov má na bývanie čo ponúknuť

V treťom najväčšom meste na Slovensku budeme hľadať byt pre celkom početnú rodinu. Jarka žije so svojimi troma deťmi v podnájme v dvojizbovom byte a potrebujú už niečo väčšie. Lokalitu si nevyberá, uvidí, čo ju osloví. Chce mať aspoň tri izby alebo rozlohu viac ako 70 m². Investovať môže maximálne 150-tisíc eur.

Prvá ponuka je kompletne rekonštruovaný byt s tajomstvom. Majitelia urobili efektívnu zmenu dispozície celého bytu a ukryli dvere zo spálne do skrine a pridali v kúpeľni okno. Len už nezostalo miesto na dvere. Pre Jarku a jej deti by toto bývanie vyriešilo len počiatočnú situáciu, neskôr by sa určite museli presťahovať.

Zdroj: Nové bývanie

Starší tehlový bytový dom na sídlisku Lesík delostrelcov je ešte v pôvodnom stave. Byt má vlastné kúrenie, špajzu, dva balkóny, pivnicu a uzavretý dvor. Vyhovoval by aj výmerou 85 m², takže by sa pekne pomestili, ale potreboval by rekonštrukciu. Tú navrhol na mieru architekt Balázs Füzék a Jarke veľmi ulahodil. Takto by si bývanie pre svoju rodinku predstavovala.

Zdroj: Nové bývanie

Tretia ponuka na Sekčove spĺňa zadanie. Priaznivá cena, každý z rodiny by mohol mať svoju izbu a nasťahovať sa dá ihneď. Byt 88 m², je v peknej lokalite plnej zelene, má loggiu, pivnicu a jediným nedostatkom je toaleta v kúpeľni, ale to sa dá časom vyriešiť.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je 12 kilometrov od Prešova v Drieňovskej Novej Vsi, v uzavretom areáli, ktorá sa dokončí koncom roka. Realitná maklérka nás prevedie moderným päťizbovým mezonetovým vzorovým bytom v dvojdome, ktorý sa predáva v štádiu holodomu. K domu je viacero atraktívnych bonusov, ktoré ponúka developer.

Zdroj: Nové bývanie

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, ktorá z ponúk je tá pravá. Pomôže prerátať si cenu nehnuteľnosti na metre štvorcové a mať tak jasno, čo získam za svoje peniaze a potom sa veci rozjasnia.

Zdroj: Nové bývanie

Jarku aj realitnú arbiterku Patríciu Jarjabkovú z kancelárie Riešime bývanie zaujal rovnaký byt. Ak vás zaujíma, ktorá ponuka to bola, nezabudnite v nedeľu na Nové bývanie na JOJke.

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Liptov ukrýva nehnuteľnosti vhodné na rodinnú dovolenku aj na prenájom

Liptov ukrýva nehnuteľnosti vhodné na rodinnú dovolenku aj na prenájom

Mať chalupu, chatu alebo rekreačný dom je čoraz populárnejšie rovnako ako aj dovolenkovanie na Slovensku. Naša krásna príroda, hory a vodné plochy ponúkajú množstvo možností využiť dovolenku aktívne alebo si len tak oddýchnuť. V relácii Nové bývanie navštívime už túto nedeľu s kamerami Liptov, ktorý je známy a žiadaný práve svojou čarovnou atmosférou.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon