Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Pozemok pre rodinné domy pod Bielymi Karpatami pri Trenčíne

Pozemok pre rodinné domy pod Bielymi Karpatami pri Trenčíne

Rozsiahly pozemok pre výstavbu rodinných domov leží v malebnej obci Trenčianske Mitice, len 12 km od Trenčína. Pozrite sa, aké výhody ponúka.

Pozemok na stavbu približne ôsmich rodinných domov v Trenčianskych Miticiach je jedinečnou investičnou príležitosťou. Plocha s rozlohou 4 210 m2 je pre tento zámer dostatočne dlhá i široká. Nachádza sa priamo v zastavanej časti obce blízko Trenčína a zároveň ponúka pokojné prostredie s výhľadom na kopce a lesy. Pozemok je vhodný pre realizátora stavieb alebo developera. Pozemok je vhodný aj pre pestovateľa ovocia a zeleniny, nakoľko sa na pozemku nachádza úrodná orná pôda.

Zdroj: BIZNIS REALITY

Na pozemku je možné stavať ihneď. Pozemok je rovinatý a všetky inžinierske siete sú v jeho v dosahu. Je vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov. Prístupová cesta vedie takmer pozdĺž celého pozemku. Cena je 45 eur/m2, viac informácií sa dozviete v inzertnej ponuke alebo kontaktujte realitnú kanceláriu BIZNIS REALITY na telefónnom čísle 0907 155 099.

Zdroj: BIZNIS REALITY

Zdroj foto: BIZNIS REALITY

PR článok

Diskusia

Podobné články

Top 10 prenájmov pre každú situáciu

Top 10 prenájmov pre každú situáciu

Výber bytov na prenájom je v tomto období veľmi pestrý, každý nájomník však má iné požiadavky. Vybrali sme desať tých naozaj najkrajších a kompletne zariadených pre každého z vás. A navyše s výborným pomerom kvalita/cena. Do oka nám padli nielen bratislavské, ale aj byty z Nitry, Trnavy a Košíc.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon