Záhorie je na bývanie atraktívne, ukážeme vám viacero pekných nehnuteľností

Záhorie je na bývanie atraktívne, ukážeme vám viacero pekných nehnuteľností

V nedeľu podvečer v Novom bývaní budú hľadať vhodný dom na Záhorí dve Moniky, mama s dcérou. Bývajú v byte v Záhorskej Bystrici, ktorý im je už malý, a tak sa chcú presťahovať do väčšieho. Ak si pozriete našu reláciu, uvidíte, či im našiel Vlado Voštinár niečo vhodné do sumy 200-tisíc eur.

Prvá ponuka v Studienke je v každom slove „veľká“. Má veľkú záhradu s krásnym jazierkom, veľa metrov štvorcových na bývanie, na troch poschodiach a bude potrebná veľká investícia do modernizácie, ktorú treba určite urobiť.

Zdroj: Nové bývanie

Na samote v lese, kúsok od Veľkých Levár, je na predaj atraktívny nízkoenergetický drevodom, štvorizbový bungalov s optimálnou rozlohou vonku aj vo vnútri. Architektonicky ho dokončí, zatiaľ len vizuálne ako návrh, rodinke na mieru Lucia Ortutová. Ide o modernú ponuku s príjemnou cenou, ale nevýhodou môže byť menšia žumpa a studňa s úžitkovou vodou.

Zdroj: Nové bývanie

Priamo v centre Malaciek je v ponuke priestranný päťizbový dom, s rybníkom a altánkom v záhrade. Keďže ide už o desaťročnú stavbu, ktorá bola zariadená v rustikálnom štýle, bude potrebovať pre potreby nových majiteľov modernizáciu.

Zdroj: Nové bývanie

V Kostolišti v časti Borová alej vyrástla nová, moderná štvrť s bytovými domami infraštruktúrou. Je to veľký strešný byt s terasou, ktorý je atraktívnou alternatívou. No keďže naše hľadajúce Moniky chceli skôr dom, tak tá posledná alternatíva nespĺňa ich predstavy.

Zdroj: Nové bývanie

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon