Bývať „po svojom“ – nový projekt v Záhorskej Bystrici prináša možnosti pre páry i mladé rodiny

Bývať „po svojom“ – nový projekt v Záhorskej Bystrici prináša možnosti pre páry i mladé rodiny

Praktické, komfortné a najmä dostupné bývanie ponúka projekt Nová Záhorská, ktorý má byť dokončený na jeseň budúceho roku.

V ideálnej kombinácii

Nová Záhroská má nepochybný potenciál a určite vás prekvapí – minimálne svojou prístupnosťou. Až 51 vznikajúcich bytových jednotiek pozoruhodne kombinuje hneď niekoľko hľadísk či nárokov, ktoré by ste na projekt tohto druhu mohli mať. V Novej Záhorskej budúci majitelia nájdu príjemné bývanie, ktoré ich nebude obťažovať prílišnou výstrednosťou či nadnesenými finančnými nákladmi, ako tomu často býva pri podobných developerských projektoch. Už pri zbežnom pohľade na architektonické návrhy a vizualizácie je jasné, že autorom viac než o okázalé riešenia išlo – bez preháňania – o pocit skutočného domova.

Funkčnosť a estetika

Štedrý priestor a funkčné riešenia. Vycibrená estetika, ktorá očarí aj v premyslených detailoch. Balkóny na poschodiach a príjemné predzáhradky pre byty na prízemí. Hoci projekt sa sčasti prezentuje ako vhodný na štartovacie bývanie, niet pochýb, že svojím komfortom a atraktívnym vzhľadom osloví aj náročnejších záujemcov. Stále však predovšetkým ostáva ideálnou voľbou pre páry či mladé rodiny.

Zdroj: novazahorska.sk

Dôraz na priestor

Dvoj- a trojizbové bytové jednotky budú disponovať plochou od 57  až do 205 štvorcových metrov. To, že dostatok priestoru bol jedným z hlavných kritérií, od ktorých sa projekt odvíjal, je vidieť aj ploche predzáhradiek, ktorá dosahuje až 110 metrov štvorcových. Ak patríte k ľuďom, ktorí potrebujú vo svojej blízkosti dostatok zelene, v Novej Záhorskej vás potešia nielen predzáhradky, ale aj oddychová zóna s lavičkami a detským ihriskom, zatrávnený terén okolo budov a v neposlednom rade aj bezprostredná blízkosť lesov Malých Karpát. Stačí len vyraziť za prírodou.

Zdroj: novazahorska.sk

Keď je to „všade blízko“

Projekt Nová Záhorská vzniká na okraji Záhorskej Bystrice. Táto lokalita, ktorá je vzdialená od centra Bratislavy do 15 minút cesty autom, je vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí potrebujú mať mesto blízko kvôli práci, deťom či voľnočasovým aktivitám. Okolie Novej Záhorskej však zároveň ponúka nadštandardnú občiansku vybavenosť, takže po nákupy či zábavu vôbec nemusíte chodiť ďaleko. Po ruke je napríklad obchodné centrum Bory Mall. V Záhorskej Bystrici sú takisto k dispozícii výborné kaviarne, reštaurácie, ale tiež školy či škôlky a na výber budete mať aj z rôznych obchodov s potravinami.

Zdroj: novazahorska.sk

V procese...

V tomto období je už stavba Novej Záhorskej v plnom prúde, do konca leta 2022 developer sľubuje dokončenie projektu do stavu holodom. Do novembra 2022 má byť hotový kompletný areál vrátane exteriérov. Hoci predaj jednotiek na poschodiach ešte zahájený nebol, záujem o kúpu prízemných bytov signalizuje, že kombinácia komfortu a súkromia, ktorú Nová Záhorská sľubuje, oslovuje skutočne početnú cieľovú skupinu. Výhradným predajcom projektu je prémiová realitná kancelária Fedorsgroup.

Zdroj: novazahorska.sk

Viac informácií o projekte nájdete na domovskom webe novazahorska.sk

PR článok

Diskusia

Podobné články

Na budúcom bratislavskom bulvári rastie ďalšia štýlová veža

Na budúcom bratislavskom bulvári rastie ďalšia štýlová veža

Pôvodne predovšetkým industriálna oblasť Mlynských Nív zohráva v obraze Bratislavy dôležitú úlohu. Dotknuté územie je významné svojim rozsahom i postavením, patrí k častiam nadväzujúcim na staré centrum hlavného mesta. Množstvo zmien v lokalite zasiahlo aj ulicu Mlynské nivy. Postupne má získať parametre bulváru, už dnes ju však dotvára viacero nových stavieb. Nie tak dávno boli napríklad spustené práce na rezidenčnej veži Millhaus.

...
Využitie skeletu starého hotela: Bývanie s industriálnym charakterom

Využitie skeletu starého hotela: Bývanie s industriálnym charakterom

V Dolnom Kubíne bol nedávno skolaudovaný projekt Zelená lipa, výsledok spolupráce spoločnosti BL, s.r.o. a architektonického štúdia Atrium Architekti. Na miestne pomery ide rozhodne o výnimočné dielo. Zaujme industriálne ladeným exteriérom, za ktorým stojí zo začiatku nečakaný objav a pri ďalšom skúmaní i novými bytmi dokončenými v neobvyklo vysokom štandarde.

...
Štýlová škola: Využilo sa dielo významnej osobnosti domácej architektúry

Štýlová škola: Využilo sa dielo významnej osobnosti domácej architektúry

Narábenie s dielami výrazných osobností je spravidla citlivou záležitosťou. Dnes sa pozrieme ako sa s takouto ošemetnou úlohou vysporiadali tímy z AOCR a Index. Autori vstúpili do projektu Vladimíra Dedečka, dôležitej postavy slovenskej architektúry podpísanej pod množstvom ikonických stavieb. Mnohí budú súhlasiť, že napriek prirodzenej rozdielnosti vkusu sa ich vkladom rozšírila skupina našich, takpovediac prezentovateľných školských zariadení.

...
Nenápadná dostavba školy: No interiéry komponované s citom umelca

Nenápadná dostavba školy: No interiéry komponované s citom umelca

Projekt uvádzaný v dnešnom článku možno považovať za zaujímavý hneď z dvoch hľadísk. Na jednej strane prispieva k riešeniu dnes častého problému rýchlo rastúcich satelitných obcí, a teda nedostatočnej kapacite miestnych školských zariadení, pozornosť však priťahuje i vizuálnou stránkou. Vďaka estetickej úrovni spracovania v rámci tohto typologického druhu zatiaľ na Slovensku pomerne vyniká. 

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon