Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bývať „po svojom“ – nový projekt v Záhorskej Bystrici prináša možnosti pre páry i mladé rodiny

Bývať „po svojom“ – nový projekt v Záhorskej Bystrici prináša možnosti pre páry i mladé rodiny

Praktické, komfortné a najmä dostupné bývanie ponúka projekt Nová Záhorská, ktorý má byť dokončený na jeseň budúceho roku.

V ideálnej kombinácii

Nová Záhroská má nepochybný potenciál a určite vás prekvapí – minimálne svojou prístupnosťou. Až 51 vznikajúcich bytových jednotiek pozoruhodne kombinuje hneď niekoľko hľadísk či nárokov, ktoré by ste na projekt tohto druhu mohli mať. V Novej Záhorskej budúci majitelia nájdu príjemné bývanie, ktoré ich nebude obťažovať prílišnou výstrednosťou či nadnesenými finančnými nákladmi, ako tomu často býva pri podobných developerských projektoch. Už pri zbežnom pohľade na architektonické návrhy a vizualizácie je jasné, že autorom viac než o okázalé riešenia išlo – bez preháňania – o pocit skutočného domova.

Funkčnosť a estetika

Štedrý priestor a funkčné riešenia. Vycibrená estetika, ktorá očarí aj v premyslených detailoch. Balkóny na poschodiach a príjemné predzáhradky pre byty na prízemí. Hoci projekt sa sčasti prezentuje ako vhodný na štartovacie bývanie, niet pochýb, že svojím komfortom a atraktívnym vzhľadom osloví aj náročnejších záujemcov. Stále však predovšetkým ostáva ideálnou voľbou pre páry či mladé rodiny.

Zdroj: novazahorska.sk

Dôraz na priestor

Dvoj- a trojizbové bytové jednotky budú disponovať plochou od 57  až do 205 štvorcových metrov. To, že dostatok priestoru bol jedným z hlavných kritérií, od ktorých sa projekt odvíjal, je vidieť aj ploche predzáhradiek, ktorá dosahuje až 110 metrov štvorcových. Ak patríte k ľuďom, ktorí potrebujú vo svojej blízkosti dostatok zelene, v Novej Záhorskej vás potešia nielen predzáhradky, ale aj oddychová zóna s lavičkami a detským ihriskom, zatrávnený terén okolo budov a v neposlednom rade aj bezprostredná blízkosť lesov Malých Karpát. Stačí len vyraziť za prírodou.

Zdroj: novazahorska.sk

Keď je to „všade blízko“

Projekt Nová Záhorská vzniká na okraji Záhorskej Bystrice. Táto lokalita, ktorá je vzdialená od centra Bratislavy do 15 minút cesty autom, je vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí potrebujú mať mesto blízko kvôli práci, deťom či voľnočasovým aktivitám. Okolie Novej Záhorskej však zároveň ponúka nadštandardnú občiansku vybavenosť, takže po nákupy či zábavu vôbec nemusíte chodiť ďaleko. Po ruke je napríklad obchodné centrum Bory Mall. V Záhorskej Bystrici sú takisto k dispozícii výborné kaviarne, reštaurácie, ale tiež školy či škôlky a na výber budete mať aj z rôznych obchodov s potravinami.

Zdroj: novazahorska.sk

V procese...

V tomto období je už stavba Novej Záhorskej v plnom prúde, do konca leta 2022 developer sľubuje dokončenie projektu do stavu holodom. Do novembra 2022 má byť hotový kompletný areál vrátane exteriérov. Hoci predaj jednotiek na poschodiach ešte zahájený nebol, záujem o kúpu prízemných bytov signalizuje, že kombinácia komfortu a súkromia, ktorú Nová Záhorská sľubuje, oslovuje skutočne početnú cieľovú skupinu. Výhradným predajcom projektu je prémiová realitná kancelária Fedorsgroup.

Zdroj: novazahorska.sk

Viac informácií o projekte nájdete na domovskom webe novazahorska.sk

PR článok

Diskusia

Podobné články

Nové bývanie v areáli kasární ponúkajú Kasárne Brezno

Nové bývanie v areáli kasární ponúkajú Kasárne Brezno

Čerstvým príkladom pochopiteľného trendu revitalizácie zanedbaných areálov s rozličnou, napríklad priemyselnou, funkciou pre potreby bývania je aj aktívny projekt v Brezne. Vzniká na území, na ktorom stáli nevyužívané Kasárne Jána Švermu a developerská spoločnosť ISTROFINAL, a.s. ho označila príhodným názvom ilustrujúcim minulosť miesta, Kasárne Brezno.

...
Obytný súbor s bazénom na konci Dúbravky rastie, Agáty

Obytný súbor s bazénom na konci Dúbravky rastie, Agáty

Viaceré vznikajúce i plánované bratislavské rezidenčné projekty zatraktívňuje blízkosť prírodného prostredia Devínskej Kobyly. Výhody bývania situovaného v kontakte s lesom komunikuje pri jednom zo svojich najnovších obytných súborov aj spoločnosť CRESCO REAL ESTATE, známa vďaka petržalským Slnečniciam. Jej Agáty umiestnené na samom severnom okraji Dúbravky sa nachádzajú už v pokročilom štádiu realizácie a záujemcov lákajú areálom vybaveným príje...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon