Hľadáme rekreačný dom pri Zemplínskej šírave

Hľadáme rekreačný dom pri Zemplínskej šírave

Mať svoje útočisko a miesto na relax, ďaleko od hluku mesta, po tom túži stále viac ľudí. Vlastniť dom v horách alebo pri vode je splneným snom každej rodiny. Na Slovensku je takouto vychytenou lokalitou, doslova magnetom, Zemplínska šírava.

Dve sestry Michaela a Žaneta z východu by sa chceli na takomto mieste spolu stretávať. Najskôr s partnermi a neskôr aj s deťmi. Zemplínska šírava je ich srdcovkou. Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti zobrali do svojich rúk a oslovili odborníkov z relácie Nové bývanie. Vlado Voštinár sa na hľadanie v tejto rekreačnej oblasti teší, ale upozorňuje ich, že rozpočet 185-tisíc eur je tak akurát. Nehnuteľnosti sú tu veľmi drahé.

Zdroj: Nové bývanie

Prvá ponuka vo Vínnom má dlhý, ale úzky pozemok. Domček je trošku menší pre potreby našich záujemcov a potreboval by ešte investície na prerábku. Najväčším benefitom sú krásne výhľady z terasy.

Zdroj: Nové bývanie

Na pozemku v tichej oblasti pod lesom v obci Kaluža, trošku ďalej od Šíravy, navštívili staršiu chatu s vhodnou rozlohou pre dve rodiny. Vykurovanie iba krbom je romantické, ale pri celoročnom bývaní nepohodlné. Dámy by ju rady zmodernizovali a toho sa ujala architektka Lucia Ortutová, ktorej návrh urobil z toho veľmi praktický a moderný priestor.

Zdroj: Nové bývanie

V Klokočove s výhľadom na Šíravu je moderná vkusná chalupa, ktorá zaujala na prvý pohľad. Má všetko, čo by potrebovali, netreba nič meniť, ale hneď vedľa v susedstve je opustený komplex, ktorý je rušivý nielen kvôli výhľadu, ale aj kvôli neistote, čo tam bude.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je ako na želanie. Ponúka luxusné celoročné bývanie so všetkým, o čom sa dievčatám ani nesnívalo. Drevodom s bazénom, tenisovým ihriskom a len pár krokov od Šíravy. Chata je máličko nad rozpočet, ale zamiešala karty vo výbere.

Zdroj: Nové bývanie

Sestry si nemysleli, že by našli ponuku, ktorá by ich hneď dostala. Musia však urobiť kompromis, a to navýšiť rozpočet. Vážne nad tým uvažujú, musia to doma prebrať so svojimi partnermi a rýchlo reagovať na poslednú ponuku.

Ak si plánujete kúpiť chatu pri vode, pozrite si v nedeľu Nové bývanie a uvidíte, čo ponúkajú realitné kancelárie na Zemplínskej Šírave.

 

PR článok

Zdroj: Nové bývanie

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon