Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Hľadáme rekreačný dom pri Zemplínskej šírave

Hľadáme rekreačný dom pri Zemplínskej šírave

Mať svoje útočisko a miesto na relax, ďaleko od hluku mesta, po tom túži stále viac ľudí. Vlastniť dom v horách alebo pri vode je splneným snom každej rodiny. Na Slovensku je takouto vychytenou lokalitou, doslova magnetom, Zemplínska šírava.

Dve sestry Michaela a Žaneta z východu by sa chceli na takomto mieste spolu stretávať. Najskôr s partnermi a neskôr aj s deťmi. Zemplínska šírava je ich srdcovkou. Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti zobrali do svojich rúk a oslovili odborníkov z relácie Nové bývanie. Vlado Voštinár sa na hľadanie v tejto rekreačnej oblasti teší, ale upozorňuje ich, že rozpočet 185-tisíc eur je tak akurát. Nehnuteľnosti sú tu veľmi drahé.

Zdroj: Nové bývanie

Prvá ponuka vo Vínnom má dlhý, ale úzky pozemok. Domček je trošku menší pre potreby našich záujemcov a potreboval by ešte investície na prerábku. Najväčším benefitom sú krásne výhľady z terasy.

Zdroj: Nové bývanie

Na pozemku v tichej oblasti pod lesom v obci Kaluža, trošku ďalej od Šíravy, navštívili staršiu chatu s vhodnou rozlohou pre dve rodiny. Vykurovanie iba krbom je romantické, ale pri celoročnom bývaní nepohodlné. Dámy by ju rady zmodernizovali a toho sa ujala architektka Lucia Ortutová, ktorej návrh urobil z toho veľmi praktický a moderný priestor.

Zdroj: Nové bývanie

V Klokočove s výhľadom na Šíravu je moderná vkusná chalupa, ktorá zaujala na prvý pohľad. Má všetko, čo by potrebovali, netreba nič meniť, ale hneď vedľa v susedstve je opustený komplex, ktorý je rušivý nielen kvôli výhľadu, ale aj kvôli neistote, čo tam bude.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je ako na želanie. Ponúka luxusné celoročné bývanie so všetkým, o čom sa dievčatám ani nesnívalo. Drevodom s bazénom, tenisovým ihriskom a len pár krokov od Šíravy. Chata je máličko nad rozpočet, ale zamiešala karty vo výbere.

Zdroj: Nové bývanie

Sestry si nemysleli, že by našli ponuku, ktorá by ich hneď dostala. Musia však urobiť kompromis, a to navýšiť rozpočet. Vážne nad tým uvažujú, musia to doma prebrať so svojimi partnermi a rýchlo reagovať na poslednú ponuku.

Ak si plánujete kúpiť chatu pri vode, pozrite si v nedeľu Nové bývanie a uvidíte, čo ponúkajú realitné kancelárie na Zemplínskej Šírave.

 

PR článok

Zdroj: Nové bývanie

Diskusia

Podobné články

Jennifer Lopez vzdala rekonštrukciu svojho sídla v Bel-Air, radšej ho predá

Jennifer Lopez vzdala rekonštrukciu svojho sídla v Bel-Air, radšej ho predá

Kúpime si niečo väčšie. Alebo nie, zrekonštruujeme Jennin dom. Alebo nie, kúpime si radšej niečo väčšie. Asi takto prebiehali úvahy v rodine speváčky Jennifer Lopez a herca Bena Afflecka odkedy sa stali manželmi v júli 2022. A tak úžasný dom v skvelej štvrti Los Angeles, ktorý si Jennifer 7 rokov „piplala“, ide na predaj za 42,5 milióna dolárov.

...
Vo Fínsku sa plánuje výstavba ekologickej oceliarne

Vo Fínsku sa plánuje výstavba ekologickej oceliarne

Oceliarska výroba patrí dlhodobo medzi najväčších znečisťovateľov spomedzi všetkých priemyselných odvetví. Zmeniť to chce viacero severských spoločností, ktoré sa už dlhší čas pohrávajú s nápadom vyrábať oceľ čistejším a šetrnejším spôsobom. Jedna z prvých ekologických oceliarní na svete má vyrásť vo Fínsku.

...
Stanice metra v Kodani s novým udržateľným charakterom

Stanice metra v Kodani s novým udržateľným charakterom

Metro v Kodani patrí medzi najmodernejšie a najlepšie metrá v Európe. Tento štatút si po realizácii projektu zameraného na dosiahnutie čo najväčšej udržateľnosti jeho staníc ešte viac poistí. Jednotlivé stanice poskytnú cestujúcim vysoký komfort, zdravé vnútorné prostredie a zároveň prispejú k podpore stratégie vedúcej k znižovaniu emisií.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon