Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Jedinečné bývanie na vode: Priestranný houseboat si vás okamžite získa!

Jedinečné bývanie na vode: Priestranný houseboat si vás okamžite získa!

​Vlado Voštinár privíta v relácii Nové bývanie mladú rodinku, ktorá hľadá priestranný dom s veľkou záhradou blízko Bratislavy.

Moderátor predstaví lekárovi Júliusovi zaujímavé nehnuteľnosti v rakúskom Hainburgu a v maďarskej Rajke. V relácii vám ukážeme aj špeciálne bývanie na vode nazývané houseboat. Záujemca si kupuje tzv. stojisko, čo predstavuje hnuteľný majetok, nachádzajúci sa na Jaroveckom ramene. ,,Houseboat má technický preukaz ako klasická loď, čiže je to bývanie na vode,“ vysvetlila realitná maklérka. Dom je vykurovaný elektrickým kotlom a v každej izbe je podlahové kúrenie. Nevýhodou je, že hnuteľný majetok nedisponuje pitnou vodou. Počas leta je toto bývanie určite veľkým lákadlom, keď si horúce dni môžete spríjemniť v dome pri jazere. Mnoho zaujímavých rád a trikov sa dozviete v relácii Nové bývanie, preto si to určite nenechajte ujsť.

Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Najdrahšie nákupné ulice sveta

Najdrahšie nákupné ulice sveta

Hongkongská Causeway Bay po piatich rokoch vystriedala newyorskú Hornú piatu avenue na pozícii najdrahšej nákupnej ulice sveta podľa cien nájomného. Uvádza to správa Najdrahšie nákupné ulice sveta poradensko – realitnej spoločnosti Cushman & Wakefield.

...