Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Syn potrebuje byt, tak sa mama rozhodla pomôcť hľadať

Syn potrebuje byt, tak sa mama rozhodla pomôcť hľadať

Ak aj vy máte deti viete, že niekedy im treba pomôcť rozhýbať sa. Tak je na tom aj Renátka, ktorá sa rozhodla pomôcť synovi Jánovi nájsť byt v Trenčíne. Syn tam ide za novou prácou, a tak sa rozhodne presťahovať do vlastného dvojizbového bytu, najlepšie takého, ktorý nebude musieť prerábať. Mamička a Vlado Voštinár z relácie Nové bývanie dostali voľnú ruku, aby našli niečo vhodné pre mladého muža do 150-tisíc eur.

Prvá ponuka je v malom staršom tehlovom bytovom dome Pod Sokolicami, v príjemnom prostredí blízko lesoparku. Má vyššie stropy, dostatočne veľkú výmeru, zariadenú kuchyňu, špajzu, okno v kúpeľni, pivnicu. Je kompletne zrekonštruovaný, mínusom sú vysoké zálohové platby aj cena bytu. 

Zdroj: Nové bývanie

Ďalšia zastávka je v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Straší tehlový bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a čakal ich tam aj architekt Balázs Füzék. Byt je síce menší, ale navrhol ho veľmi vzdušne a vhodne pre mladého muža. Cena bytu je výhodná, a ak by sa dohodol s kamarátmi a pustili by sa spolu do prerábky podľa návrhu architekta, určite by bol spokojný. 

Zdroj: Nové bývanie

Kompletne a funkčne zrekonštruovaný svetlý byt o rozlohe 58 m² je v absolútnom centre, výhodou sú nízke mesačné náklady vďaka vlastnému kotlu a parkovanie na vlastnom pozemku. Táto ponuka Renátke ulahodila. 

Zdroj: Nové bývanie

Bonusom na záver je spojenie histórie s moderným a funkčným bývaním v centre mesta. V Dohnányho vile sú na predaj dvoj aj trojizbové byty, ktoré sú tesne pred dokončením, ako aj areál, v ktorom sú miesta na parkovanie. Vlado Voštinár spolu s realitnou maklérkou ukázali Renátke kompletne zariadený vzorový byt so šatníkom, vlastným kotlom, balkónom. Cena je síce nad rozpočet, ale treba si spočítať, či to, čo toto bývanie ponúka, stojí za vyššie financie. 

Zdroj: Nové bývanie

Ak sa rozhodnete investovať do realít, nevynechajte reláciu Nové bývanie
na JOJke, kde dostane rady od naslovovzatých odborníkov. 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Nájsť nový dvojizbový byt v centre Piešťan je problém

Nájsť nový dvojizbový byt v centre Piešťan je problém

Nové bývanie budeme v poslednú májovú nedeľu hľadať v centre Piešťan. Marek tam dostal prácu, zatiaľ denne dochádza, ale rozhodol sa, že si kúpi byt. Má v meste už zázemie - priateľov aj prácu. Keďže hľadá niečo hlavne pre seba, tak to môže byť dvojizbový byt, ideálne prerobený a blízko centra. Rozpočet na kúpu je do 155-tisíc eur.

...
Zdravý naturálny hotel s fasádou plnou zelene

Zdravý naturálny hotel s fasádou plnou zelene

Fasády pokryté živou vegetáciou si v architektonických návrhoch nachádzajú čoraz viac priestoru. Niektoré z nich už boli aj úspešne zrealizované. Príkladom je jeden z hotelov v Paríži, ktorý je ukážkou naturálnej budovy ponúkajúcej celkom nový typ ubytovania s dôrazom na zdravý pobyt v prírode priamo v centre mesta.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon