Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dúbravka, Karlova Ves alebo Stupava. Nie je jednoduché vybrať si  z ponuky veľkometrážnych bytov

Dúbravka, Karlova Ves alebo Stupava. Nie je jednoduché vybrať si z ponuky veľkometrážnych bytov

Manželia Iveta a Viktor aktuálne žijú v Senci, ale chceli by sa vrátiť do Bratislavy na úplne opačný smer, a to do Karlovej Vsi alebo Dúbravky. Vedia, že je odtiaľ dobrá dostupnosť do centra, poznajú to tam a majú tam kamarátov. Zadanie pre Vlada Voštinára a tím Nového bývania od manželov znie, že by chceli väčší troj alebo štvorizbový byt od Karlovej Vsi až po Dúbravku, ideálne zrekonštruovaný, ale nebránia sa ani menšej rekonštrukcii. Rozpočet majú najviac do 300-tisíc eur.

Odborne sa na túto voľbu pozrela aj odborníčka Patrícia Jarjabková z realitnej
kancelárie Riešime bývanie: „Ešte pred piatimi rokmi bola Dúbravka menej žiadanou lokalitou, ceny boli nižšie ako v neďalekej Karlovej Vsi. Vďaka mohutnej výstavbe a novým developerským projektom sa to zmenilo. Stala sa žiadaná a ceny to odzrkadľujú. Takže zadanie kúpiť veľký 90 až 100 m² byt za maximálne 300-tisíc v ponuke novostavieb nenájdeme, ale môžeme mať šťastie v secondhandových ponukách.“

Zdroj: Nové bývanie

Starší, zrekonštruovaný byt na Sekurisovej ulici ponúka veľkorysé bývanie až 102 m² s balkónom. Mínusom je len jedna kúpeľňa a v nej toaleta. Po prepočte výslednej sumy vychádza cena za meter štvorcový na starší byt primerane.

Zdroj: Nové bývanie

Novostavba na Agátovej ulici má 85 m², pôsobí atraktívne, svetlo, má koncepciu rozdeliť byt na dve samostatné jednotky, čo môže byť dobrou investíciou do budúcnosti. Sú tam dve kúpeľne, dve loggie a cena je primeraná. Parkovanie si môžu dokúpiť v parkovacom dome.

Zdroj: Nové bývanie

Presúvame sa bližšie k centru, do Karlovej Vsi. Táto ponuka je výhodná hlavne preto, že ide o tehlovú stavbu a vďaka tomu je možné uskutočniť rekonštrukciu, a tiež zmenu dispozície bytu. Tú na mieru budúcim majiteľom navrhla architektka Silvia Brna. Cena bytu je výhodná a mali by financie aj na prerábku.

Zdroj: Nové bývanie

Trošku ďalej od Bratislavy, v obľúbenom meste Stupava, môžu nájsť ponuku, ktorá im v ich rozpočte splní všetky požiadavky – majú viac metrov štvorcových, novostavbu, 150 m² mezonetový byt, parkovacie miesto v cene, loggie, balkón a možnosť dokúpiť si miesto v garáži.

Zdroj: Nové bývanie

Ponuka veľkometrážnych bytov bola bohatá, ale bonusová ponuka, ktorú vyberá tím relácie Nové bývanie sa vydarila. Splnila nielen zadanie, ale ponúkla záujemcom o nové bývanie oveľa viac. Ak hľadáte bývanie, oslovte odborníkov z relácie a určite prekvapia svojimi tipmi aj vás.

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Ponuka v satelitných mestečkách v okolí Senca

Ponuka v satelitných mestečkách v okolí Senca

Lukáš hľadá s priateľkou svoje prvé bývanie. Obaja žijú zatiaľ samostatne s rodičmi v rodinnom dome, a tak by si aj oni chceli kúpiť rodinný dom v okolí Bratislavy, môže byť aj v satelitných častiach, najlepšie blízko Senca. Naši záujemcovia sú v cenách zorientovaní, Vlado Voštinár teda verí, že im spolu so svojim tímom nájde menší domček na šikovnom pozemku. Nevadí im vôbec radová zástavba, len nechcú prerábať. Rozpočet majú 280-tisíc eur.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon