Akčný hrdina Hugh Jackman vraj potrebuje niečo nové – tancuje v muzikáli a odchádza zo svojho bombastického apartmánu

Akčný hrdina Hugh Jackman vraj potrebuje niečo nové – tancuje v muzikáli a odchádza zo svojho bombastického apartmánu

Zarážajúce bolo už to, že predstaviteľ drsného mutanta Wolverina začal účinkovať v muzikáli na Brodway v New Yorku. A ešte nepochopiteľnejšie je, že sa práve počas svojho dlhodobého angažmánu rozhodol odsťahovať zo svojho newyorského bytu. Jeho manželke tvrdí, že potrebujú niečo nové.

Zdroj: Joan Marcus/AP

Austrálsky herec Hugh Jackman (53) je v poslednom čase naozaj samé prekvapenie – po rokoch úspešných akčných filmov prijal hlavnú úlohu v klasickom brodwayskom muzikáli Music Man a tým sa na dlhú dobu presťahoval do New Yorku. Spolu so svojou manželkou Deborrou-Lee Furnessovou (66) už dávno vyhlasujú, že New York milujú, čo potvrdzoval aj ich neuveriteľný trojposchodový apartmán na Manhattane, ktorý vlastnia viac ako 14 rokov. Teraz ho však zrazu dali na predaj za 38,9 milióna dolárov. Zatiaľ nie je jasné, kde budú bývať, je však možné, že sa Hugh nevie odtrhnúť od ich novučičkého domu v East Hampton Getaway, len 2 hodiny od New York City...

Zdroj: The Corcoran Group

Zdroj: The Corcoran Group

Hugh a Deborra-Lee si kúpili byt na Manhattane v roku 2008 za 21 miliónov dolárov. Honosný príbytok s rozlohou viac ako 1 000 m2 sa nachádza v butikovom apartmánovom dome Meier South Tower, ktorú navrhol architekt Richard Meier, držiteľ Pritzkerovej ceny. „Je to tiež jediný byt v budove, ktorého interiéry vytvoril architekt. Je veľkolepý, dostanete v ňom presne to, čo vidíte,“ hovorí realitná maklérka Deborah Grubman.

Zdroj: nynesting.com

Zdroj: The Corcoran Group

Apartmán sa rozkladá na troch poschodiach budovy. Na 8. poschodí sa nachádza obrovská relaxačná miestnosť s terasou a výhľadom na rieku Hudson, spolu so štyrmi spálňami s vlastnou kúpeľňou a knižnicou, ktorú možno použiť ako piatu hosťovskú izbu.

Zdroj: The Corcoran Group

Zdroj: The Corcoran Group

V srdci 9. poschodia sa nachádza veľká izba s dvojnásobnou výškou s oknami na západ slnka a prístav so Sochou slobody. Na tomto poschodí je aj prístup do gurmánskej kuchyne, jedálne, ktorá slúži aj ako galéria a domácej kancelárie. K dispozícii je tiež plynový krb, ktorý poskytuje pohodlie počas chladných zimných mesiacov v New Yorku.

Zdroj: The Corcoran Group

Zdroj: The Corcoran Group

Desiate poschodie je určené výhradne pre luxusný hlavný apartmán. Zahŕňa veľkorysú kúpeľňu s dvojitým umývadlom, wellness centrum, saunu a šatňu. Je tu aj štúdio a priestor na cvičenie, pretože áno, Wolverine potrebuje niekde cvičiť. Každé z troch poschodí má, samozrejme, terasu a všetky sú spojené dizajnovým točitým schodiskom.

Zdroj: The Corcoran Group

Zdroj: The Corcoran Group

K triplexu patria aj kompletné služby, ako špičkové fitness centrum, 24-hodinový vrátnik a služba concierge. Vo vnútri budovy je hneď o pár poschodí nižšie reštaurácia Jean-Georges Vongerichten. Bývanie tu poskytuje dostatok súkromia, celkovo je v dome len 10 bytových jednotiek, takže so susedmi si môžete potykať. A vzhľadom na ceny bytov si môžete byť istí, že budete vo výnimočnej spoločnosti...

Zdroj: robbreport.com, mansionglobal.com

Zdroj foto: The Corcoran Group, Getty Images, Joan Marcus/AP, nynesting.com

 

 

Ingrid Kántorová
Autor
Ingrid Kántorová

Ingrid Kántorová je redaktorkou portálu Nehnuteľnosti.sk od roku 2018. Zameriava sa na dizajn nehnuteľností, energetickú efektívnosť stavieb, legislatívne témy a bývanie celebrít.

Diskusia

Podobné články

Panelákové byty v Banskej Bystrici do 160-tisíc euro

Panelákové byty v Banskej Bystrici do 160-tisíc euro

Christián je učiteľ telocviku, pochádza zo Zvolena, ale pracuje v Banskej Bystrici, kde by chcel kvôli práci zostať bývať. Hľadá si tam s priateľkou trojizbový zrekonštruovaný byt v hodnote do 160-tisíc euro. Nevadila by mu ani ponuka vo Zvolene, pretože tam cestujú každý víkend. V rámci ich rozpočtu pôjde o panelákové byty.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon