Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Túžite po vlastnej pracovni či dielni? Využite na to vstavanú skriňu

Túžite po vlastnej pracovni či dielni? Využite na to vstavanú skriňu

v Podcasty

Aj takto sa dá zužitkovať priestor či už bývate v menšom byte alebo chcete šetriť miestom. Vstavané skrine dokážu vytvoriť ideálne miesto na čokoľvek a výhodou je, že ak dané veci aktuálne nepotrebujete, stačí zavrieť dvere a nie sú na očiach. Na čo si ale dať pozor, keď si chceme dať vyrobiť nábytok na mieru? Aké zvoliť farby a materiály, aby nové skrine a zariadenie nielen ladili v celej domácnosti, ale boli najmä funkčné a mali veľa úložného priestoru sme sa rozprávali v podcaste portálu Nehnuteľnosti.sk s majiteľom spoločnosti Kapritz Romanom Wagnerom.

Viac o tom:

  • ako sa dá originálne zariadiť detská izba
  • ako si vytvoriť praktický šatník
  • ako si môžeme ozvláštniť svoju spálňu netradičnými riešeniami
  • aký vplyv môže mať na nás samotný nábytok v interiéri
  • ako sa cenovo pohybuje nábytok na mieru

sa dozviete v podcaste portálu Nehnutelnosti.sk s redaktorkou Zuzanou Majerčíkovou a majiteľom spoločnosti Kapritz Romanom Wagnerom.

 

Diskusia

Podobné články

Zateplením domu viete ušetriť až 65 percent nákladov

Zateplením domu viete ušetriť až 65 percent nákladov

Zateplenie domu prináša mnoho výhod – okrem ušetrených nákladov na energie aj ochranu pred vznikom plesní a celkovo zvyšuje kvalitu bývania. Dokážeme si fasádu či strechu domu zatepliť aj sami? Aké izolačné materiály použiť a na čo si dať pri zatepľovaní nášho domu pozor? Na tieto otázky odpovedal v podcaste portálu Nehnutelnosti.sk aplikačný manažér spoločnosti Knauf Insulation Vladimír Beňo.

...
Vypestujte si na streche zeleninu a ovocie. A navyše pomôžete aj našej klíme

Vypestujte si na streche zeleninu a ovocie. A navyše pomôžete aj našej klíme

Nedávne horúčavy jednoznačne ukázali, čo by malo ľudstvo podniknúť. Môžu byť zelené strechy kúskom riešenia pri ochrane našej planéty? Ako vlastne fungujú, aké majú benefity, môže si ich dovoliť hocikto alebo je to len pieseň budúcnosti. Odpovede na tieto otázky dostanete v podcaste portálu Nehnutelnosti.sk v rozhovore s predsedom Asociácie pre zelené strechy a zelenú infraštruktúru a realizátorom zelených striech Branislavom Siklienkom.

...
Podcast: Ako si zabezpečiť svoj dôchodok vďaka investovaniu

Podcast: Ako si zabezpečiť svoj dôchodok vďaka investovaniu

Banky nám často ponúkajú mnoho produktov – či už rôzne sporenia alebo životné poistenia. Ako sa v nich ale vyznať? A oplatí sa nám sporiť aj na dôchodok alebo sa stačí spoliehať v tejto oblasti na štát? A ako si môžeme lepšie zhodnotiť naše financie alebo sa čo najrýchlejšie zbaviť hypotéky. Na všetky tieto otázky dostanete odpovede v podcaste portálu Nehnuteľnosti.sk s generálnym riaditeľom spoločnosti Finax Jurajom Hrbatým.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon