Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Podcast: Ako si zabezpečiť svoj dôchodok vďaka investovaniu

Podcast: Ako si zabezpečiť svoj dôchodok vďaka investovaniu

Banky nám často ponúkajú mnoho produktov – či už rôzne sporenia alebo životné poistenia. Ako sa v nich ale vyznať? A oplatí sa nám sporiť aj na dôchodok alebo sa stačí spoliehať v tejto oblasti na štát? A ako si môžeme lepšie zhodnotiť naše financie alebo sa čo najrýchlejšie zbaviť hypotéky. Na všetky tieto otázky dostanete odpovede v podcaste portálu Nehnuteľnosti.sk s generálnym riaditeľom spoločnosti Finax Jurajom Hrbatým.

Investovať sa dá aj s malou sumou

Peniaze by mali pre nás podľa Hrbatého stále pracovať. „Finančné trhy už  majú dnes svoj prepad za sebou, už poklesli o 25 percent. Dnes sú „výpredajové“ ceny, tak si myslím, že je trošku vhodnejšia doba zhodnocovať peniaze investovaním či už podielovými fondami v bankách, ale ešte lepšie v indexových fondoch.“  Investovať sa dá začať už s 20 eurami. „Doteraz bolo to investovanie naozaj také, že ľudia mali pocit, že to je len pre bohatých. My sme prišli s revolučným spôsobom investovania, keď cez jednoduchú aplikáciu alebo online, prídete k nám a  za 10 – 20 minút máte založený účet a zainvestované. Môžete byť úplný laik.“

 Ak by ste chceli začať s investovaním, no stále váhate, tak kliknite na tento zľavový odkaz. *

*Na založenom majetkovom účte nebude spoločnosť Finax účtovať vstupné poplatky vo výške 1% + DPH navždy. Klientovi bude odpustený poplatok za riadenie portfólia vo výške 1% + DPH na prvých 500€ na jeden rok od založenia účtu. Zľava je platná na účty založené do 20.8.2022 vrátane.

Viac o tom:

  • ako funguje I. II. a III. dôchodkový pilier
  • aké výhody má II. pilier a v ktorých fondoch sa najlepšie zhodnocujú peniaze
  • pre koho je vhodné životné poistenie a či sa vôbec oplatí a do akého veku
  • ako si lepšie sporiť na svoj život

sa dozviete v druhom diele podcaste portálu Nehnutelnosti.sk s redaktorkou Zuzanou Majerčíkovou a generálnym riaditeľom spoločnosti Finax Jurajom Hrbatým.

 

Diskusia

Podobné články

Oplatí sa kúpiť v Bratislave investičný byt? Poradíme vám, na čo si treba dať pozor

Oplatí sa kúpiť v Bratislave investičný byt? Poradíme vám, na čo si treba dať pozor

Dvojciferná inflácia, nulové úročenie vkladov v banke a ešte stále dobré úročenie hypotekárnych úverov. Pri tomto už mnohí rozmýšľajú, či je ešte vhodný čas na investovanie do nehnuteľností. Nikdy nie je neskoro! Ak ste podnikavý a máte ušetrené peniaze, investujte ich. Hlavne, ak myslíte na budúcnosť svojich detí.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon