Nehnuteľnosti.sk sa pridávajú k podpore projektu Srdce pre deti ❤️

Nehnuteľnosti.sk sa pridávajú k podpore projektu Srdce pre deti ❤️

Pridajte sa a pomáhajte spolu s nami.

Srdce pre deti je charitatívny projekt vydavateľstva Ringier Slovakia Media, ktorý spravuje Nadácia Pontis. Kľúčovou témou projektu je inkluzívne vzdelávanie detí so zdravotným a sociálnym znevýhodnením.

Štartujeme VALENTÍNSKOU SRDCOVKOU

Pridajte sa k nám a ukážte aj vy, že máte srdce na správnom mieste. ➤ Stačí, že zašlete SMS s textom SRDCE na číslo 871. Hodnota darcovskej SMS je 5 €.

❤️ Ako moja darcovská SRDCOVKA pomôže?

Celá hodnota SMS bude pripísaná na konto charitatívneho projektu Srdce pre deti. Dary budú použité na nákup špeciálnych pomôcok, programov či prístrojov pre deti, ktoré sú zdravotne alebo sociálne znevýhodnené. Bez týchto pomôcok a prístrojov sa nedokážu plnohodnotne vzdelávať. Jednou jedinou SMS tak pomôžete odstraňovať bariéry vo vzdelávaní a dáte deťom nádej na lepšiu budúcnosť.

Viac o projekte Srdce pre deti

VALENTÍNSKU SRDCOVKU podporujú:

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, Srdce pre deti

Diskusia

Podobné články

Nová nájomná bytovka: Kvalitný výsledok aj s tesným rozpočtom

Nová nájomná bytovka: Kvalitný výsledok aj s tesným rozpočtom

Téma nájomného bývania je u nás nanajvýš aktuálna, pričom viaceré z pripravovaných či rozbiehajúcich sa projektov sa potešujúco môžu popýšiť architektúrou na pomerne slušnej úrovni. Dnes si odprezentujeme vydarený projekt dokončený u našich susedov, v Brne. Poslúži ako dobrý príklad kvalitného výsledku, ktorý bol dosiahnutý napriek nutnosti prispôsobiť sa tesnejšiemu rozpočtu.

...
Ľahšia cesta k bytu: Developer oživuje staronový spôsob financovania

Ľahšia cesta k bytu: Developer oživuje staronový spôsob financovania

YIT Slovakia predstavilo pilotný projekt zacielený na zlepšenie dostupnosti bývania. Na byty si budú môcť siahnuť aj skupiny obyvateľov, ktoré by aktuálne hypotekárny úver získali len s obtiažami, prípadne vôbec. Nejde pritom o neznámy koncept. Oživuje sa staronové družstevné bývanie, v zahraničí bežné no u nás zafixované skôr v negatívnych súvislostiach.

...
Slovenské mesto, ktoré stále napreduje: Pripravuje štvrť škandinávskych autorov

Slovenské mesto, ktoré stále napreduje: Pripravuje štvrť škandinávskych autorov

Štvrť odrážajúca ideály súčasnej mestotvorby má vzniknúť aj na Slovensku a na jej podobe sa podpíše ateliér Mandaworks AB zo Švédska. Ide o víťaza ojedinelej medzinárodnej urbanistickej súťaže návrhov označenej príznačne Štvrť, ktorá riešila rozsahom pôsobivé územie v Trnave. Výsledky sa odborná verejnosti dozvedela 24. apríla 2024 v priestoroch Kreatívneho centra Trnava, víťazný návrh predstavili samotní tvorcovia.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon