Jennifer Lopez vzdala rekonštrukciu svojho sídla v Bel-Air, radšej ho predá

Jennifer Lopez vzdala rekonštrukciu svojho sídla v Bel-Air, radšej ho predá

Kúpime si niečo väčšie. Alebo nie, zrekonštruujeme Jennin dom. Alebo nie, kúpime si radšej niečo väčšie. Asi takto prebiehali úvahy v rodine speváčky Jennifer Lopez a herca Bena Afflecka odkedy sa stali manželmi v júli 2022. A tak úžasný dom v skvelej štvrti Los Angeles, ktorý si Jennifer 7 rokov „piplala“, ide na predaj za 42,5 milióna dolárov.

Zdroj: Tyler Hogan

Veľká láska Jennifer Lopez a Bena Afflecka spojila nielen ich životy, ale aj Jennine dvojičky z predošlého manželstva s Marcom Anthonym a tri Benove deti s ex-manželkou Jennifer Garner. Sedem členov rodine je dosť, a tak dvojica, ktorú už prezývajú „Bennifer“ musí riešiť problémy s bývaním. Ešte minulý rok sme písali, že sa rozhodli prerobiť súčasný dom JLo a dočasne si prenajať veľké sídlo v Beverly Hills. Odvtedy sa však situácia zmenila a mladomanželia sa rozhodli predsa len kúpiť dačo nové. Jennin dom padol za vlasť a dala ho na predaj za 42,5 milióna dolárov. Určite jej bude za ním ľúto, lebo je jednoducho brilantný.

Zdroj: Tyler Hogan

Zdroj: Tyler Hogan

Hoci o ňom vravia, že je v štýle francúzskeho vidieka, nám pripomína poctivú celebritnú kalifornskú klasiku. Ale prvotriednu. Jennifer ho kúpila ešte v roku 2016 za 28 miliónov dolárov, takže ak sa jej ho teraz podarí streliť za požadovanú cenu, zarobí celkom slušný zisk. Viac ako 3,2 hektára pozemku zahŕňa hlavnú budovu s 9 spálňami, chatu pre hostí, nekonečný bazén a jamkovisko. Okrem toho sa v areáli nachádza veľké jazero s vlastnou piesočnatou plážou a vonkajší amfiteáter pre 100 osôb. Možno, že tam JLo predviedla zopár súkromných domácich vystúpení...

Zdroj: Tyler Hogan

Zdroj: Tyler Hogan

Zdroj: Tyler Hogan

Rezidencia pôvodne postavená architektom Samuelom Marxom má podľa neho európsky ráz z textúrovaného kameňa, tehál a recyklovaného dreva. Vnútorne majú obytné priestory skôr atmosféru modernej farmy. Myslia tým veľa smotanovej bielej, odhalené stropné trámy, oceľové okná a rustikálne akcenty. Na prízemí nájdete rodinnú izbu a dvojitú obývaciu časť s vlastným barom a krbom. K dispozícii je tiež formálna jedáleň, profesionálna kuchyňa so vstavaným raňajkovým priestorom a luxusným lustrom.

Zdroj: Tyler Hogan

Zdroj: Tyler Hogan

Samozrejme, hlavný apartmán, v ktorom „Bennifer“ trávili svoj čas, je veľkolepý. V skutočnosti tvorí vlastné krídlo vyzdobené knižnicou, jeho a jej šatňami a kúpeľňou. Ak potrebujete vyjsť na vzduch alebo sa chcete pokochať pohľadom na okolitú zeleň, mala by poslúžiť súkromná upravená terasa.

Zdroj: Tyler Hogan

Zdroj: Tyler Hogan

Prirodzene, sídlo ponúka aj primerané závideniahodné vybavenie. Nájdete tu masážnu miestnosť, hosťovský dom, ktorý slúži aj ako telocvičňa a 30-miestnu premietaciu miestnosť s filmovými plagátmi z filmových portfólií páru. Na dvore máte možnosť posedieť si okolo ohniska, starať sa o bio-zeleninovú záhradku alebo sa povaľovať v pavilóne zábavy. Kam pôjde rodinka, keď sa tento dom predá, sa zatiaľ nehovorí, ale snáď už niečo vymyslia. Znovu.

Zdroj: Tyler Hogan

Zdroj: Tyler Hogan

Zdroj: Tyler Hogan

Zdroj: robbreport.com

Zdroj foto: Jamie McCarthy/Getty Images, Tyler Hogan

 

Ingrid Kántorová
Autor
Ingrid Kántorová

Ingrid Kántorová je redaktorkou portálu Nehnuteľnosti.sk od roku 2018. Zameriava sa na dizajn nehnuteľností, energetickú efektívnosť stavieb, legislatívne témy a bývanie celebrít.

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon