Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Cez tento domček rastú 4 živé stromy

Cez tento domček rastú 4 živé stromy

Mať domček na strome je snom každého dieťaťa. Niektorí si však tento sen splnia až v dospelosti. Presne to je prípad manželov Kati a Darena z americkej Montany. Na siedmich hektároch súkromného lesa si postavili krásnu stromovú chalúpku.

V harmónii s prírodou

Domček má dve podlažia a 46 m2. Nájdete v ňom plnohodnotnú kuchyňu, spálňu a dokonca hneď dve kúpeľne. Samozrejmosťou sú verandy s krásnym výhľadom.

Na celom tomto bývaní je najoriginálnejšie to, že harmonizuje s prírodou vskutku jedinečným spôsobom. Priamo skrz domček totiž rastú štyri živé stromy. Dva prechádzajú cez verandy, dva priamo cez interiér. Stavba je pekným príkladom toho, že ak chceme stavať na mieste, kde rastú stromy, nemusíme ich za každých okolností vyrúbať. 

Zdroj: inhabitat.comZdroj: inhabitat.comZdroj: inhabitat.comZdroj: inhabitat.comZdroj: inhabitat.comZdroj: inhabitat.comZdroj: inhabitat.comZdroj: inhabitat.comZdroj: inhabitat.comZdroj: inhabitat.comZdroj: inhabitat.comZdroj: inhabitat.com

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, inhabitat.com

Diskusia

Podobné články

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

Kancelárie si väčšinou spájame s veľkými administratívnymi centrami. Novým trendom sa ale stáva realizácia samostatných prízemných sídel, ktoré vynikajú práve svojím sólo prevedením. Tie nájdeme po celom svete. Príkladom je 6 budov s tým najnetradičnejším dizajnom, aký si pri kancelárskych objektoch vieme predstaviť.

...