Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Vydarené vidiecke bývanie zo slovenskej kuchyne

Vydarené vidiecke bývanie zo slovenskej kuchyne

Vidiecky štýl sa teší čoraz väčšej popularite ako vo svete, tak aj u nás na Slovensku. Dôkazom toho je aj návrh interiéru od slovenských architektov z ateliéru Monmar. Tí dali spoločenským priestorom bytu v Bratislave úplne nový rozmer práve prostredníctvom vidieckeho štýlu.

Otvorený koncept obývačky a kuchyne

Ide konkrétne o návrh obývačky prepojenej s kuchyňou. Architekti sa rozhodli oddeliť tieto dve zóny opticky, a to zmenou podlahovej krytiny, kde vzorovaná dlažba prechádza do tradičnej parketovej podlahy. Zároveň však obývačku s kuchyňou šikovne prepojili skrz plynulý prechod kuchynskej linky do TV skrinky. Skrinku možno využiť aj ako príležitostné sedenie.

Zdroj: Monmar

Vidiecke doplnky, výrazný obklad

Obývacia izba je tvorená zostavou sedacej súpravy a dvoch kresiel. Dostatok úložného priestoru je zabezpečený vďaka veľkej knižnici. Za zmienku rozhodne stoja posuvné stodolové dvere či okrúhly jedálenský stôl, ktorý v priestore pôsobí vzdušne a zbytočne ho nezaťažuje. V interiéri si svoje miesto našlo mnoho vidieckych detailov a doplnkov. Celkový vidiecky dojem umocňuje neprehliadnuteľný tehlový obklad.Zdroj: MonmarZdroj: MonmarZdroj: MonmarZdroj: Monmar

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, Monmar

Diskusia

Podobné články

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

Kancelárie si väčšinou spájame s veľkými administratívnymi centrami. Novým trendom sa ale stáva realizácia samostatných prízemných sídel, ktoré vynikajú práve svojím sólo prevedením. Tie nájdeme po celom svete. Príkladom je 6 budov s tým najnetradičnejším dizajnom, aký si pri kancelárskych objektoch vieme predstaviť.

...