Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vydarené vidiecke bývanie zo slovenskej kuchyne

  • Tlačiť
  • 23. 11. 2018
  • Zdieľaj na Facebooku 0

Vidiecky štýl sa teší čoraz väčšej popularite ako vo svete, tak aj u nás na Slovensku. Dôkazom toho je aj návrh interiéru od slovenských architektov z ateliéru Monmar. Tí dali spoločenským priestorom bytu v Bratislave úplne nový rozmer práve prostredníctvom vidieckeho štýlu.

Otvorený koncept obývačky a kuchyne

Ide konkrétne o návrh obývačky prepojenej s kuchyňou. Architekti sa rozhodli oddeliť tieto dve zóny opticky, a to zmenou podlahovej krytiny, kde vzorovaná dlažba prechádza do tradičnej parketovej podlahy. Zároveň však obývačku s kuchyňou šikovne prepojili skrz plynulý prechod kuchynskej linky do TV skrinky. Skrinku možno využiť aj ako príležitostné sedenie.

Zdroj: Monmar

Vidiecke doplnky, výrazný obklad

Obývacia izba je tvorená zostavou sedacej súpravy a dvoch kresiel. Dostatok úložného priestoru je zabezpečený vďaka veľkej knižnici. Za zmienku rozhodne stoja posuvné stodolové dvere či okrúhly jedálenský stôl, ktorý v priestore pôsobí vzdušne a zbytočne ho nezaťažuje. V interiéri si svoje miesto našlo mnoho vidieckych detailov a doplnkov. Celkový vidiecky dojem umocňuje neprehliadnuteľný tehlový obklad.

Zdroj: Monmar
Zdroj: Monmar
Zdroj: Monmar
Zdroj: Monmar
Zdroj: Monmar

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, Monmar

Najnovšie pridané inzeráty

Nehnutelnosti.sk na Facebooku