Malé aj veľké apartmány na predaj v Tatrách

Malé aj veľké apartmány na predaj v Tatrách

V nedeľu podvečer sa s reláciou Nové bývanie vyberieme do Tatier. Peter by v našich veľhorách rád trávil so svojou dcérou voľný čas aktívne - v zime lyžovaním, v lete turistikou a bicyklovaním. Apartmán alebo byt nemusí byť veľký, ale komfortný a v dobrej lokalite. Rozpočet je do 220-tisíc eur. Podľa odborníka na reality sa s kúpou nehnuteľnosti v rekreačnej oblasti netreba ponáhľať. Je potrebné mať čas a presne si zadefinovať, kde si ju chcem kúpiť a prečo.

Začíname menším moderným apartmánom vo Veľkej Lomnici s výhľadom na Tatry, dvoma balkónmi.

Zdroj: Nové bývanie

Neskôr sa presunieme do útulnej obce Štôla, kde je v novostavbe apartmánového domu na predaj prízemný trojizbový holobyt s dvoma terasami, pozemkom a samostatným vchodom. Štýlový grafický návrh vypracovala architektka Lucia Ortutová. 

Zdroj: Nové bývanie

Vo Veľkom Slavkove v už zabývanom apartmánovom komplexe máme k dispozícii zariadený dvojizbový byt s terasou, do ktorého sa dá ihneď nasťahovať. Nevýhodou je výhľad na mesto Poprad a nie na Tatry. 

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je z úplne iného súdka. Petrovi ponúka Vlado Voštinár  samostatný päťizbový, kompletne zariadený zrub, ale na Liptove, v obci Vyšné Malatiny. Odtiaľ je bližšie na lyžovačku do Nízkych Tatier. K drevenici patrí parkovacie miesto, pozemok a pre všetci majitelia majú prístup k bazénu, ktorý je v areáli.  O ten sa stará správca rezortu. 

Zdroj: Nové bývanie

A ako vždy na záver relácie Nové bývanie nebude chýbať odborná rada Martina Čapa: „Keď riešime bývanie v rekreačnom segmente a nie sme práve chalupári, rozmýšľanie nad výnosnosťou, respektíve správou nehnuteľnosti je oveľa dôležitejšie, než naše predstavy o tom, ako tam budeme tráviť čas s kamarátmi.“

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Moderné byty s charizmou v hlavnom meste

Moderné byty s charizmou v hlavnom meste

Mladý kreatívny podnikateľ Leo je aj influencer a spolu s priateľkou hľadajú priestranný byt v hlavnom meste, ktorý by bol blízko centra alebo s jeho dobrou dostupnosťou. Lokalitu nemá vyhradenú, ide mu o pekný priestor s dušou, kde by si mohli vytvoriť vlastné štúdio na nakrúcanie videí. Rozpočet má 350-tisíc euro. 

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon