Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Skvelý BONUS: Pri kúpe tohto domu dostanete zaujímavý darček!

Skvelý BONUS: Pri kúpe tohto domu dostanete zaujímavý darček!

V relácii Nové bývanie budeme hľadať dom pre rodinu z Prešova, ktorá sa rozhodla presťahovať do Popradu. Plánujú vymeniť byt za väčší dom, ktorý bude mať viac izieb, a hlavne dve detské izby.

Záujemkyňa túži po krásnom výhľade na Tatry, ale zároveň mať aj blízko do centra. Vlado Voštinár im ponúkne tri zaujímavé ponuky plus bonusovú možnosť. Jedna nehnuteľnosť však zahŕňa aj špeciálny darček. Na predávanom pozemku nestojí jeden dom, ale až tri domy, ktoré sú súčasťou ponuky. Všetky tri nehnuteľnosti dýchajú históriou a je len na záujmecovi, či by si ich prerobil, alebo by si ponechal pôvodnú architektúru. Napriek tomu, že sa jedná o tri nehnuteľnosti cena je pomerne nízka. Nájde rodinka z Prešova svoj nový domov v Poprade? Dozviete sa v relácii Nové bývanie už dnes popoludní.

Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

Kancelárie si väčšinou spájame s veľkými administratívnymi centrami. Novým trendom sa ale stáva realizácia samostatných prízemných sídel, ktoré vynikajú práve svojím sólo prevedením. Tie nájdeme po celom svete. Príkladom je 6 budov s tým najnetradičnejším dizajnom, aký si pri kancelárskych objektoch vieme predstaviť.

...