Hľadáme pekné rodinné domy v okolí Piešťan

Hľadáme pekné rodinné domy v okolí Piešťan

Vrbovce sú mestečko na západnom Slovensku, kam sa vyberie v nedeľu podvečer Vlado Voštinár so štábom relácie Nové bývanie. Stretol sa tam s Tomášom a spolu vyrazia hľadať domček akurát pre jeho rodinu. Zadanie je, aby bol maximálne 15 kilometrov od Piešťan, najlepšie niečo vhodné na okamžité bývanie. Môžu investovať 300-tisíc eur.

Prvá ponuka je najďalej od Piešťan, ale v stanovenej vzdialenosti vo Veľkých Kostoľanoch. Vyrástla tam na okraji obce úplne nová obytná štvrť, kde si prezrieme novostavbu štvorizbového bungalovu. Staviteľ ho dodáva v štandarde, takže ho treba dozariaďovať a upraviť okolie. Je pripojený na inžinierske siete a pozemok je skoro šesť-árový. 

Zdroj: Nové bývanie

V dedinke Veselé je na predaj starší dvojdom, teda len polovica so spoločným pozemkom. Dom by bolo treba zrekonštruovať. Toto spoločné i keď rozľahlé bývanie však nie je pre každého. Jeho najväčšou prednosťou je nižšia cena.

Zdroj: Nové bývanie

Moravany nad Váhom sú len na skok od Piešťan. Pekný, praktický holodom v novovybudovanej lokalite zaujal Tomáša svojou dispozíciou. Dokončovacie práce a konečný architektonický návrh vypracovala architektka Silvia Brna. Cena je však na hrane rozpočtu, pretože treba ešte financie na dokončenie. 

Zdroj: Nové bývanie

Bonusom je bývanie priamo v Piešťanoch. Rodine by odpadlo cestovanie za prácou a školou. V okrajovej časti mesta je v ponuke realitnej kancelárie priestranný štvorizbový, moderne zariadený mezonetový byt s terasou a parkovaním priamo pri dome. Chýba mu už len pozemok.  

Zdroj: Nové bývanie

Martin Čapo radí na záver klientom: „Keď riešite bývanie a nemáte skúsenosti alebo čas, využiť služby makléra nie je úplná hlúposť. Maklér v roli agenta kupujúceho nám pomôže zreálniť naše zadanie, zorientovať sa v ponuke a potom vybrať tú najvhodnejšiu s vyrokovanými najlepšími podmienkami. Investícia do jeho odmeny sa vám vráti hneď niekoľkokrát.“

Ak vás situácia na realitnom trhu zaujíma, pozrite si reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 na JOJke!

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

 

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon