Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Hľadáme pekné rodinné domy v okolí Piešťan

Hľadáme pekné rodinné domy v okolí Piešťan

Vrbovce sú mestečko na západnom Slovensku, kam sa vyberie v nedeľu podvečer Vlado Voštinár so štábom relácie Nové bývanie. Stretol sa tam s Tomášom a spolu vyrazia hľadať domček akurát pre jeho rodinu. Zadanie je, aby bol maximálne 15 kilometrov od Piešťan, najlepšie niečo vhodné na okamžité bývanie. Môžu investovať 300-tisíc eur.

Prvá ponuka je najďalej od Piešťan, ale v stanovenej vzdialenosti vo Veľkých Kostoľanoch. Vyrástla tam na okraji obce úplne nová obytná štvrť, kde si prezrieme novostavbu štvorizbového bungalovu. Staviteľ ho dodáva v štandarde, takže ho treba dozariaďovať a upraviť okolie. Je pripojený na inžinierske siete a pozemok je skoro šesť-árový. 

Zdroj: Nové bývanie

V dedinke Veselé je na predaj starší dvojdom, teda len polovica so spoločným pozemkom. Dom by bolo treba zrekonštruovať. Toto spoločné i keď rozľahlé bývanie však nie je pre každého. Jeho najväčšou prednosťou je nižšia cena.

Zdroj: Nové bývanie

Moravany nad Váhom sú len na skok od Piešťan. Pekný, praktický holodom v novovybudovanej lokalite zaujal Tomáša svojou dispozíciou. Dokončovacie práce a konečný architektonický návrh vypracovala architektka Silvia Brna. Cena je však na hrane rozpočtu, pretože treba ešte financie na dokončenie. 

Zdroj: Nové bývanie

Bonusom je bývanie priamo v Piešťanoch. Rodine by odpadlo cestovanie za prácou a školou. V okrajovej časti mesta je v ponuke realitnej kancelárie priestranný štvorizbový, moderne zariadený mezonetový byt s terasou a parkovaním priamo pri dome. Chýba mu už len pozemok.  

Zdroj: Nové bývanie

Martin Čapo radí na záver klientom: „Keď riešite bývanie a nemáte skúsenosti alebo čas, využiť služby makléra nie je úplná hlúposť. Maklér v roli agenta kupujúceho nám pomôže zreálniť naše zadanie, zorientovať sa v ponuke a potom vybrať tú najvhodnejšiu s vyrokovanými najlepšími podmienkami. Investícia do jeho odmeny sa vám vráti hneď niekoľkokrát.“

Ak vás situácia na realitnom trhu zaujíma, pozrite si reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 na JOJke!

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

 

Diskusia

Podobné články

Hľadáme nové bývanie v okolí vinohradov Pezinok, Modra, Rača

Hľadáme nové bývanie v okolí vinohradov Pezinok, Modra, Rača

Život je zmena a týmto heslom sa riadi pani Zlatica z Rožňavy, ktorá sa rozhodla kvôli dcére presídliť bližšie k nej. Vybrala si okolie Pezinka a Modry najmä kvôli peknej prírode a pokoju, ktoré tieto mestá ponúkajú. Ideálny by bol zrekonštruovaný trojizbový byt, kam sa môže hneď nasťahovať a dôležitá je dobrá dostupnosť do Bratislavy. Musí sa zmestiť do 180-tisíc eur.

...
Najčastejšie chyby pri zatepľovaní domov (podcast)

Najčastejšie chyby pri zatepľovaní domov (podcast)

Zateplením domu vieme ušetriť až 65 percent nákladov. Platí to však iba vtedy, keď si dom zateplíme dobre. Aké najčastejšie chyby sa robia pri zatepľovaní domov a ako si vytvoriť aj vďaka zatepleniu zdravú klímu v domácnosti? V podcaste portálu Nehnutelnosti.sk sme sa o tom rozprávali s aplikačným manažérom spoločnosti Knauf Insulation Vladimírom Beňom.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon