Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Chcete ušetriť na teple? Nové moderné technológie vám s tým pomôžu!

Chcete ušetriť na teple? Nové moderné technológie vám s tým pomôžu!

Mladý pár hľadá nové bývanie v Bratislave a spolu s našou reláciou im v tom pomôžeme. Vlado Voštinár záujemcovi Alešovi predstaví tri nehnuteľnosti plus bonusovú možnosť. Podmienkou je, aby to bol trojizbový byt v širšom centre mesta.

V Novom bývaní vám ukážeme aj moderné technológie, vďaka ktorým si viete zjednodušiť život. Ivan Puchrík, ktorý je expert na inteligentné vykurovanie vám bližšie priblíži špeciálne hlavice na radiátoroch. Vďaka ním si viete regulovať teplotu v miesnosti, aj keď sa nenachádzame doma. Stačí prepojiť špeciálnu hlavicu s aplikáciou, ktorú si stiahnete do vášho mobilu a kedykoľvek simôžete zvýšiť alebo znížiť teplotu ovzdušia. ,,Viete si nastaviť rôzne vykurovacie režimy, a tým neprekurovať radiátory a nastaviť si optimálne tepelné pohodlie," vysvetľuje Ivan Puchrík. Oveľa viac o tejto zaujímavej technológii sa dozviete v priloženom videu a hlavne v našej relácii Nové bývanie. 

Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Projekt Kolísky pokračuje vo vytváraní novej štvrte v Záhorskej Bystrici

Projekt Kolísky pokračuje vo vytváraní novej štvrte v Záhorskej Bystrici

Mestská časť Bratislavy, Záhorská Bystrica, sa postupne rozrastá. Mnohých láka svojou kľudnou, zatiaľ stále vidieckou atmosférou. Charakter prostredia navyše výrazne dotvára príroda, zastavané územie sa nachádza v tesnom kontakte Malých Karpát. Pôvodnú zástavbu tvorili hlavne sedliacke domy, posledné roky tu vyrastajú aj kompletne nové súbory s nízkopodlažnými rezidenciami.

...
Instatektúra – keď stavby zbierajú lajky na Instagrame

Instatektúra – keď stavby zbierajú lajky na Instagrame

Stavba nemusí byť unikátnym dielom, hlavne nech vyzerá skvele na „selfie“ a nazbiera čo najviac lajkov. Práve takto myslia architekti, ktorí prepadli tzv. instatektúre. Mnohé z ich výtvorov majú od najkrajších stavieb sveta ďaleko, no umenie dobre zachyteného selfie z nich dokáže spraviť instagramový hit. Tým sú však aj vrcholové stavebné diela, ktoré boli postavené ešte dávno pred zrodom Instagramu.

...