Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Chcete ušetriť na teple? Nové moderné technológie vám s tým pomôžu!

Chcete ušetriť na teple? Nové moderné technológie vám s tým pomôžu!

Mladý pár hľadá nové bývanie v Bratislave a spolu s našou reláciou im v tom pomôžeme. Vlado Voštinár záujemcovi Alešovi predstaví tri nehnuteľnosti plus bonusovú možnosť. Podmienkou je, aby to bol trojizbový byt v širšom centre mesta.

V Novom bývaní vám ukážeme aj moderné technológie, vďaka ktorým si viete zjednodušiť život. Ivan Puchrík, ktorý je expert na inteligentné vykurovanie vám bližšie priblíži špeciálne hlavice na radiátoroch. Vďaka ním si viete regulovať teplotu v miesnosti, aj keď sa nenachádzame doma. Stačí prepojiť špeciálnu hlavicu s aplikáciou, ktorú si stiahnete do vášho mobilu a kedykoľvek simôžete zvýšiť alebo znížiť teplotu ovzdušia. ,,Viete si nastaviť rôzne vykurovacie režimy, a tým neprekurovať radiátory a nastaviť si optimálne tepelné pohodlie," vysvetľuje Ivan Puchrík. Oveľa viac o tejto zaujímavej technológii sa dozviete v priloženom videu a hlavne v našej relácii Nové bývanie. 

Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

Kancelárie si väčšinou spájame s veľkými administratívnymi centrami. Novým trendom sa ale stáva realizácia samostatných prízemných sídel, ktoré vynikajú práve svojím sólo prevedením. Tie nájdeme po celom svete. Príkladom je 6 budov s tým najnetradičnejším dizajnom, aký si pri kancelárskych objektoch vieme predstaviť.

...