Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Banská Štiavnica sa bohužiaľ zmenila, ale vlastniť tam nehnuteľnosť je stále žiadané

Banská Štiavnica sa bohužiaľ zmenila, ale vlastniť tam nehnuteľnosť je stále žiadané

Peknú chalupu, chatu, zrub alebo apartmán v okolí Banskej Štiavnice bude v nedeľu podvečer hľadať Vlado Voštinár pre Majku. Rozpočet na svoju víkendovú nehnuteľnosť má nadštandardný, až 240-tisíc eur. Chce si toto miesto užívať ako únik z reality, oázu pokoja a miesto na dobitie bateriek. Odtiaľ sa potom vráti do práce oddýchnutá a pripravená naplno pracovať s detičkami, čo ju veľmi baví.

V Dolných Hámroch stojí chata obklopená krásnou prírodou na veľkom
a udržiavanom pozemku. Prislúcha k nej garáž aj altánok. Interiér je starší, bude potrebovať rekonštrukciu interiéru, kuchyne aj kúpeľne. V blízkosti je frekventovaná cesta, ktorá ruší dobrý dojem z celého priestoru. 

Zdroj: Nové bývanie

Nová drevenica blízko obľúbeného jazera Počúvadlo je bez zariadenia, ale interiérového dizajnu sa chopila architektka Silvia Brna a spravila z nej moderný a útulný priestor. Jedinou nevýhodou je chýbajúca kanalizácia. 

Zdroj: Nové bývanie

V chalupárskej osade v blízkosti Novej Bane, síce trošku ďalej od vysnívanej Štiavnice, sa nachádza krásna zabývaná chalúpka s upraveným pozemkom. Vyzerá ako drevenica, ale je to veľmi pekne zariadená murovaná stavba s veľkým krbom. Netreba nič prerábať, nič zariaďovať, len prísť a oddychovať. 

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je zrekonštruovaný apartmán v centre Banskej Štiavnice, v historickej budove. Dvojizbový klenbový byt má netradičnú dispozíciu, je kompletne zariadený a má skvelú atmosféru. Nevýhodou je chýbajúca chodba, prechodné izby a chýbajúce miesto na parkovanie. Táto ponuka poteší hlavne milovníkov tohto mesta. 

Zdroj: Nové bývanie

„Kúpiť si rekreačnú nehnuteľnosť neznamená len oddych v prírode, ale aj starosti s údržbou a opravami. Preto je dôležité zvážiť technický stav nehnuteľnosti a lokalitu kvôli dopravnej dostupnosti z miesta trvalého bydliska,“ odbornú radu poskytol divákom na záver relácie Nové bývanie prezident Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Ján Palenčár. 

 

PR článok

Zdroj (text/foto): Nové bývanie

Diskusia

Podobné články

Speváčka Beyoncé a jej manžel Jay-Z si kúpili najdrahší dom v Kalifornii – za 200 miliónov dolárov

Speváčka Beyoncé a jej manžel Jay-Z si kúpili najdrahší dom v Kalifornii – za 200 miliónov dolárov

Slávny manželský pár sa dostal do siene miliardárov a na oslavu investoval 200 miliónov dolárov za dovolenkový dom v brutalistickom štýle. Nerobíme si srandu, je to legitímny názov pre štýl, ktorý výrazne používa pohľadový betón ako výrazový prostriedok pre zdôraznenie objemu. Skrátka „betónová rapsódia“.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon