Banská Štiavnica sa bohužiaľ zmenila, ale vlastniť tam nehnuteľnosť je stále žiadané

Banská Štiavnica sa bohužiaľ zmenila, ale vlastniť tam nehnuteľnosť je stále žiadané

Peknú chalupu, chatu, zrub alebo apartmán v okolí Banskej Štiavnice bude v nedeľu podvečer hľadať Vlado Voštinár pre Majku. Rozpočet na svoju víkendovú nehnuteľnosť má nadštandardný, až 240-tisíc eur. Chce si toto miesto užívať ako únik z reality, oázu pokoja a miesto na dobitie bateriek. Odtiaľ sa potom vráti do práce oddýchnutá a pripravená naplno pracovať s detičkami, čo ju veľmi baví.

V Dolných Hámroch stojí chata obklopená krásnou prírodou na veľkom
a udržiavanom pozemku. Prislúcha k nej garáž aj altánok. Interiér je starší, bude potrebovať rekonštrukciu interiéru, kuchyne aj kúpeľne. V blízkosti je frekventovaná cesta, ktorá ruší dobrý dojem z celého priestoru. 

Zdroj: Nové bývanie

Nová drevenica blízko obľúbeného jazera Počúvadlo je bez zariadenia, ale interiérového dizajnu sa chopila architektka Silvia Brna a spravila z nej moderný a útulný priestor. Jedinou nevýhodou je chýbajúca kanalizácia. 

Zdroj: Nové bývanie

V chalupárskej osade v blízkosti Novej Bane, síce trošku ďalej od vysnívanej Štiavnice, sa nachádza krásna zabývaná chalúpka s upraveným pozemkom. Vyzerá ako drevenica, ale je to veľmi pekne zariadená murovaná stavba s veľkým krbom. Netreba nič prerábať, nič zariaďovať, len prísť a oddychovať. 

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je zrekonštruovaný apartmán v centre Banskej Štiavnice, v historickej budove. Dvojizbový klenbový byt má netradičnú dispozíciu, je kompletne zariadený a má skvelú atmosféru. Nevýhodou je chýbajúca chodba, prechodné izby a chýbajúce miesto na parkovanie. Táto ponuka poteší hlavne milovníkov tohto mesta. 

Zdroj: Nové bývanie

„Kúpiť si rekreačnú nehnuteľnosť neznamená len oddych v prírode, ale aj starosti s údržbou a opravami. Preto je dôležité zvážiť technický stav nehnuteľnosti a lokalitu kvôli dopravnej dostupnosti z miesta trvalého bydliska,“ odbornú radu poskytol divákom na záver relácie Nové bývanie prezident Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Ján Palenčár. 

 

PR článok

Zdroj (text/foto): Nové bývanie

Diskusia

Podobné články

Moderné byty s charizmou v hlavnom meste

Moderné byty s charizmou v hlavnom meste

Mladý kreatívny podnikateľ Leo je aj influencer a spolu s priateľkou hľadajú priestranný byt v hlavnom meste, ktorý by bol blízko centra alebo s jeho dobrou dostupnosťou. Lokalitu nemá vyhradenú, ide mu o pekný priestor s dušou, kde by si mohli vytvoriť vlastné štúdio na nakrúcanie videí. Rozpočet má 350-tisíc euro. 

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon