Lionel Messi má už mrakodrapov dosť, sťahuje sa do poriadneho baráku na nábreží

Lionel Messi má už mrakodrapov dosť, sťahuje sa do poriadneho baráku na nábreží

Hviezdny argentínsky futbalista si práve v čase podpisu nového kontraktu v Inter Miami kúpil elegantný dom pri mori v Miami na Sunny Isles Beach za 10,75 milióna dolárov.

Foto: Brandon Barre

Lionel Messi (36) naďalej plánuje kraľovať na trávniku južnej Floridy. V luxusnej štvrti Sunny Isles Beach už vlastní najmenej dve jednotky v celkovej hodnote 10,3 milióna dolárov v 60-poschodovej veži Porsche Design Tower spolu s celopodlažným bytom v budove Regalia za 7,4 milióna dolárov. Údajne tiež kúpil miesto v budove Bentley Residences, ktorá má byť dokončená v roku 2026.

Foto: Brandon Barre

Jeho najnovšia investícia prichádza v čase podpisu Messiho nového dva a polročného kontraktu na 150 miliónov dolárov s klubom MLS Inter Miami CF, ktorý čiastočne vlastní David Beckham. Legendárny argentínsky útočník je sedemnásobným víťazom Zlatej lopty, trofeje, ktorá sa každoročne udeľuje najlepšiemu svetovému hráčovi a má za sebou 17-ročnú kariéru v FC Barcelona a dvojročné pôsobenie v Paríži Saint-Germaine.

Foto: Brandon Barre

Teraz so svojou manželkou Antonelou Roccuzzo zaplatili 10,75 milióna dolárov v mimotrhovej zmluve za luxusný dvojposchodový dom len pár minút od štadióna Inter Miami's Drive Pink a priľahlého tréningového centra tímu vo Fort Lauderdale.

Foto: Brandon Barre

Tento majestátny dom bol postavený v roku 1988 a ponúka 8 spální a 10 kúpeľní na viac ako 980 m2 obytnej plochy. Dvojpodlažná stavba, opísaná ako „starostlivo upravená moderná nábrežná nehnuteľnosť“ má skutočne pôsobivý dizajn so sklenenými stenami, ktoré sa otvárajú do šumivého bazéna s vodopádom a „slnečnou lavicou“ Baja a spa. Patrí k nej aj pár dokov ležiacich pozdĺž 50-metrového úseku nábrežia na vnútropobrežnom kanáli Intracoastal Waterway.

Zdroj: Compass Florida

Foto: Brandon Barre

Štuková a drevom zdobená budova, zasadená do slepej ulice lemovanej palmami, má priestranné parkovisko s garážou pre tri autá. Vstupná hala sa otvára do elegantných interiérov navrhnutých Lori Morris s klasickou čiernobielou paletou dlaždíc a zlatými kovovými prvkami v štýle šperkov, ktoré dodávajú hrejivú atmosféru.

Foto: Brandon Barre

Foto: Brandon Barre

Pozoruhodným prvkom je vstupná hala zakončená kaskádovým muránskym sklom a zlatým svietidlom, ktorá prechádza do obývacej časti s čiernymi zamatovými stenovými panelmi. Vedľa je talianska kuchyňa zdobená ostrovčekom na jedenie so špičkovými spotrebičmi a raňajkovým kútikom lemovaným oknami.

Foto: Brandon Barre

Foto: Brandon Barre

V dome je aj útulná rodinná izba so vstavanou dennou posteľou a pohovkou so zamatovými stenovými panelmi, fitnes/kúpeľná miestnosť a kancelária s čiernymi a hnedými pruhovanými tapetami. Je tu tiež hlavný apartmán s rozlohou 150 m2 so „zlatými tapetami“, posedením, súkromným balkónom a kúpeľňou s dvojitým umývadlom, priestorom na líčenie a bezbariérovou parnou sprchou. Nečudujeme sa, že tento dom Lionela zaujal, s takýmto zázemím bude určite ešte dlho podávať špičkové športové výkony.

Foto: Brandon Barre

Foto: Brandon Barre

Foto: Brandon Barre

Zdroj: robbreport.com

Zdroj foto: YouTube; Lintao Zhang/Getty Images, Brandon Barre, Compass Florida

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Trnava je rodisko Vlada Voštinára, ktorý tam teraz hľadal moderné  byty

Trnava je rodisko Vlada Voštinára, ktorý tam teraz hľadal moderné byty

Mladá speváčka Martina hľadá pre seba a manžela byt v Trnave, momentálne bývajú v Špačinciach v dome. Chcú vlastný byt, ideálne modernú novostavbu s dobrou dostupnosťou do centra, chystajú sa založiť si rodinu, tak by mal byť aspoň trojizbový a s parkovaním. Rozpočet je veľkorysých 250-tisíc eur, takže by nemalo byť ťažké nájsť vhodné bývanie.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon