Byty v bratislavskom Ružinove, moderne prerobené, kam sa dá ihneď nasťahovať. Toto je zadanie nedeľnej relácie Nové bývanie

Byty v bratislavskom Ružinove, moderne prerobené, kam sa dá ihneď nasťahovať. Toto je zadanie nedeľnej relácie Nové bývanie

V nedeľu podvečer bude tím relácie Nové bývanie hľadať mladej lekárke prvý vlastný byt v Bratislave. Charlotte skončila medicínu, pracuje v nemocnici a rozhodla sa investovať do bytu, aby sa osamostatnila. Predstavovala by si pre seba už rovno trojizbový byt, aby to bola investícia do budúcnosti. Ideálny je zrekonštruovaný, s dobrou dostupnosťou do centra Bratislavy. Preferuje Ružinov alebo centrum, kde sú však ceny príliš vysoké. Uvidíme, či jej bude stačiť rozpočet 255-tisíc euro. Všetky ponuky spĺňajú aj zadanie okamžitého nasťahovania sa.

Prvá nehnuteľnosť sa nachádza na Komárnickej ulici neďaleko jazera Štrkovec, kde to Charlotte pozná. Ide o vyhľadávanú lokalitu. Byt má menšiu výmeru s dvoma balkónmi, je kompletne prerobený a zariadený v modernom dizajne. Nepotreboval by už žiadnu investíciu.

Zdroj: Nové bývanie

Zostávajú neďaleko a presúvajú sa na Medzilaboreckú ulicu. V zrekonštruovanom bytovom dome je k dispozícii slnečný, priestranný trojizbový byt na vyvýšenom prízemí, bez balkóna, ktorého modernú úpravu zobrala do svojich rúk architektka Lucia Ortutová. Tá sa rozhodla byt modernizovať a pripraviť ho na užívanie aj do budúcnosti. V byte by vznikli až dve kúpeľne, ktoré ocení, keď si založí rodinu. 

Zdroj: Nové bývanie

V novej lokalite na Ivánskej ceste je nový projekt Ovocné sady, kde sa pred pár mesiacmi začalo využívať nové sídlisko. Občianska vybavenosť tam ešte chýba, dajú sa tam dokúpiť parkovacie miesta. Novostavba je čiastočne zariadená nábytkom na mieru, byt je svetlý, s balkónom. 

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je na Drotárskej ceste v blízkosti Starého mesta, na skok od Horského parku a s peknou zeleňou v okolí bytovky. Realitná kancelária ponúka síce len dvojizbový byt, ale s väčšou rozlohou, kompletne zariadený a tak sa aj predáva. Tento nehnuteľnosť má do budúcnosti najväčší potenciál, že porastie jeho hodnota. 

Zdroj: Nové bývanie

Rada realitného odborník Jána Palenčára, prezidenta NARKS, k dnešnému zadaniu Nového bývania na záver: „Klientom odporúčam, aby si pri kúpe bytu pre vlastné účely dobre zvážili počet izieb, ktoré potrebujú. Práve počet izieb má veľký vplyv na cenu.“

PR článok

Zdroj (text/foto): Nové bývanieDiskusia

Podobné články

Trnava je rodisko Vlada Voštinára, ktorý tam teraz hľadal moderné  byty

Trnava je rodisko Vlada Voštinára, ktorý tam teraz hľadal moderné byty

Mladá speváčka Martina hľadá pre seba a manžela byt v Trnave, momentálne bývajú v Špačinciach v dome. Chcú vlastný byt, ideálne modernú novostavbu s dobrou dostupnosťou do centra, chystajú sa založiť si rodinu, tak by mal byť aspoň trojizbový a s parkovaním. Rozpočet je veľkorysých 250-tisíc eur, takže by nemalo byť ťažké nájsť vhodné bývanie.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon