Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Silvia sa vrátila na Slovensko s dcérkou z Nemecka. Aktuálne žije v Bratislave, kde pracuje ako lektorka nemčiny. Chcela by sa presťahovať do rodinného domu. Pôvodne rozmýšľala o Bratislave, ale má rozpočet do 230-tisíc euro a v hlavnom meste jej to finančne nebude stačiť. Vybrala si preto Záhorie, kde býva aj jej brat s rodinnou. Domček by mohol byť štvorizbový s menším pozemkom, ideálne novostavba, ak starší, tak už zrekonštruovaný.

V obľúbenej obci Veľké Leváre je na predaj novostavba bez výrazného štýlu, kde bude treba robiť ešte dokončovacie práce. K výmere domu treba pripočítať aj povalový priestor vhodný na sklad. Nižší štandard domu vyvažuje alarm, krb a klimatizácia. Vzhľadom k tomu, že treba kompletne dokončiť exteriér, je cena vysoká. 

Zdroj: Nové bývanie

Novostavba v štandarde je na predaj v príjemnej a tichej časti obce Plavecký Mikuláš. Dom má dobrú úžitkovú plochu aj dispozíciu, výborné technické vybavenie vrátane tepelného čerpadla, ktoré značne šetrí náklady na kúrenie. Nevýhodou je potreba dokončenia exteriéru, úzky pozemok a veľká vzdialenosť od mesta. Až po realizácii návrhu architektky Lucie Ortutovej bude dom spĺňať požiadavky na kvalitné a moderné bývanie. 

Zdroj: Nové bývanie

Trochu iná nehnuteľnosť v podobe priestranného, staršieho, ale zrekonštruovaného domu čaká na Silviu a Vlada Voštinára v obci Závod. Dom má dve podlažia, je päťizbový, zabývaný, no pre dievčatá až príliš veľký. Má výhodu pekného exteriéru, dobrého technického vybavenia, klimatizácie a krbu. Cena zodpovedá ponuke. 

Zdroj: Nové bývanie

Na záver prichádza vhodná alternatíva oproti rodinnému domu priamo v Malackách. Vzorový, moderný, dobre vybavený byt je v novostavbe, s peknou terasou, šatníkom, pivnicou a možnosťou dokúpiť parkovacie miesto. Projekt sa nachádza v tichej lokalite, v blízkosti borovicových lesov, neďaleko centra mesta a s veľmi dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Táto ponuka Silviu očarila, hľadala dom, ale byt ju prekvapil.

Zdroj: Nové bývanie

 „Klientom odporúčam, aby sa pri hľadaní nehnuteľnosti inšpirovali našim Novým bývaním a pozreli si aj bonusové ponuky, teda také ponuky, ktoré nespĺňajú všetky požiadavky klienta. Práve takéto ponuky môžu spresniť a zlepšiť predstavy o novom bývaní.“ To radí divákom na záver relácie odborník Ján Palenčár.

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Trnava je rodisko Vlada Voštinára, ktorý tam teraz hľadal moderné  byty

Trnava je rodisko Vlada Voštinára, ktorý tam teraz hľadal moderné byty

Mladá speváčka Martina hľadá pre seba a manžela byt v Trnave, momentálne bývajú v Špačinciach v dome. Chcú vlastný byt, ideálne modernú novostavbu s dobrou dostupnosťou do centra, chystajú sa založiť si rodinu, tak by mal byť aspoň trojizbový a s parkovaním. Rozpočet je veľkorysých 250-tisíc eur, takže by nemalo byť ťažké nájsť vhodné bývanie.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon