Tieto novinky na portáli Nehnuteľnosti.sk by ste nemali prehliadnuť

Tieto novinky na portáli Nehnuteľnosti.sk by ste nemali prehliadnuť

Poslaním nášho portálu je podávať ľuďom pomocnú ruku pri kúpe a predaji nehnuteľností. Túto misiu sa snažíme napĺňať cez neustále vylepšenia, nové služby a rôzne inovácie. Tentokrát prichádzame hneď s viacerými novinkami.

Vďaka novému dizajnu inzerátov sa rýchlo zorientujete v ponuke bývania

Pri hľadaní vysneného bývania hrajú dôležitú rolu viaceré faktory. Popri samotnej ponuke nehnuteľností sú to napríklad aj inzeráty. Je ideálne, ak v nich záujemca nájde všetky potrebné informácie, dokáže sa rýchlo zorientovať a v prípade záujmu bez námahy kontaktovať inzerenta. Aby inzeráty na našom portáli spĺňali všetky spomenuté kritériá, vylepšili sme ich celkový vzhľad. Zmenou prešli všetky inzeráty vo všetkých kategóriách.

Inzeráty sú nielen vizuálne príťažlivejšie, ale ich jednotlivé sekcie sú tiež prehľadnejšie. Viac priestoru majú v inzerátoch odteraz parametre, čo by malo viesť k ich prirodzenému vypĺňaniu zo strany inzerentov, a teda skvalitňovaniu inzercie.

 

Prezerať inzeráty

 

Vylepšená sekcia Realitné kancelárie vám pomôže nájsť profesionála 

Výraznou premenou prešla popri samotných inzerátoch aj sekcia Realitné kancelárie. Z jednoduchého zoznamu realitných kancelárií sa po novom stal interaktívny priestor, ktorý vám pomôže zorientovať sa v ponuke realitných profesionálov a vybrať si toho správneho. Vďaka tomu, že po novom dávame realitným kanceláriám viac priestoru na prezentáciu, získate dôležité informácie. Tie vám pomôžu pri výbere realitného profesionála a uľahčia rozhodovanie. 

Novinkou je okrem iného napríklad Portfólio nehnuteľností. V prehľadných grafoch na tomto mieste uvidíte všetky nehnuteľnosti, ktoré má realitná kancelária aktuálne v ponuke. Získate tak ucelený obraz o aktivitách realitnej kancelárie a sile jej portfólia.

 

Pozrieť sekciu Realitné kancelárie

 

Predaj vašich nehnuteľností podporuje umelá inteligencia

Ponuky na našom portáli dostávame k záujemcom o bývanie nielen prostredníctvom samotného webu, ale aj cez mnohé ďalšie distribučné kanály. Dôležité je pre nás pritom nielen to, aby mala vaša ponuka čo najviac zobrazení, ale aj to, aby sa dostala k tým správnym ľuďom.

Pre tento účel aktuálne využívame nové nástroje postavené na umelej inteligencii. Vďaka týmto nástrojom dokážeme cieliť na tých správnych ľudí, v správnom čase a na správnom mieste. Pri distribúcii ponúk sa teda nespoliehame na pocity, ale opierame sa o relevantné dáta a správanie našich používateľov. 

Vďaka novým sociálnym sieťam môžete nazrieť do nášho zákulisia

V neposlednom rade by sme sa s vami chceli podeliť o naše nové prírastky vo svete sociálnych médií. Ak vás zaujíma, kto stojí za portálom Nehnuteľnosti.sk, chceli by ste sa stať súčasťou nášho tímu, prípadne s nami spolupracovať, sledujte nás na  LinkedIne. Keďže k vám chceme byť o krok bližšie, na tejto sieti sa snažíme odhaľovať čo-to z nášho zákulisia. Nájdete tu fotografie z diania v našom office, z rôznych realitných podujatí či našich teambuildingov. Ak ste aj vy na tejto sieti, pri zdieľaní zaujímavého realitného obsahu nás pokojne označte. Ak zas máte radi krátke videá a padnú vám vhod užitočné rady, tipy či štipka humoru, sledujte nás na TikToku.

S inováciami nekončíme

Veríme, že inovácie sú prínosom pre všetky strany. Vďaka nim totiž dokážeme návštevníkom nášho portálu sprostredkovať lepší zážitok, záujemcom o nové bývanie uľahčiť hľadanie a predávajúcim urýchliť predaj. Rozhodne s nimi preto nekončíme a máme nachystaných ešte veľa ďalších noviniek.

Už čoskoro prejdú zmenou najdôležitejšie časti nášho portálu, a to domovská stránka a výsledky vyhľadávania. Rozhodne sa máte na čo tešiť.

Vaše Nehnuteľnosti.sk

Diskusia

Podobné články

V Novom bývaní budeme hľadať nehnuteľnosti v centre Bratislavy. Za akú cenu vieme nájsť dvojizbový byt?

V Novom bývaní budeme hľadať nehnuteľnosti v centre Bratislavy. Za akú cenu vieme nájsť dvojizbový byt?

Veronika je z Prešova, býva v podnájme v Podunajských Biskupiciach a chcela by pre seba vlastné bývanie. Túži po staromestskom, zrekonštruovanom byte v širšom centre Bratislavy. Predstavuje si jeden a pol izbový, ale ideálne dvojizbový byt. Kúpu nehnuteľnosti vníma aj ako investíciu, keby ho raz chcela predať a ísť do väčšej nehnuteľnosti, nestratí na hodnote. Parkovanie zatiaľ nerieši a ocení, ak sa dostane do centra po svojich. Rozpočet má 250-...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon