Nové bývanie budeme hľadať v Senci a jeho okolí

Nové bývanie budeme hľadať v Senci a jeho okolí

Zuzana ma štvorčlennú rodinu a býva v trojizbovom byte. Deti rastú a potrebujú už väčší priestor, preto sa rozhodli presťahovať ďalej od hlavného mesta. Splnia si tak sen o dome, kde bude mať každý svoju izbu a v neposlednom rade záhradku a relax. Zuzane sa páčia veľké domy, ideálne by chcela aspoň štvorizbový, aby mal každý z nich svoj priestor. Pozemok by si zase želala menší, pretože nie je záhradkársky typ. Rozpočet na splnený sen maju 250-tisíc eur. Nové bývanie budeme dnes hľadať v okolí Senca.

Začíname v Hrubej Borši v Green rezort. Zuzana si spolu s Vladom Voštinárom ide pozrieť päť-izbový dom, ktorý stojí na menšom pozemku. Ide o poschodový dom, ktorý dispozične pozostáva z dennej časti na prízemí, kde je kuchyňa prepojená s obývačkou, pracovňa a toaleta so sprchou. Nočná časť na poschodí ponúka tri spálne a kúpeľňu. Dom je moderný a priestranný. V okolí sa nachádza osemnásť-jamkové golfové ihrisko, ale aj dve materské škôlky. K domu prislúchajú dve parkovacie miesta. Výhodou je lokalita domu, rodinná ulica, rozloženie izieb v dome je absolútne vyhovojúce rodinným potrebám a tiež cena. Mínusom sú drobné prerábky, ktoré by chcela Zuzana urobiť, aby sa jej interiér viac páčil.

1

Zdroj: Nové bývanie

Ďalšia zastávka je Tomášov. Lokalita sa volá Doma. Nízkoenergetický dom má momentálne k dispozícii tri izby, čo je pre Zuzanu málo. V rámci vizualizácie jej však ponúkneme možnosť, ako dom rozšíriť o ďalšiu spálňu. Dom je opäť poschodový. Na prízemí má samostatnú kuchyňu s jedálňou a obývaciu izbu. Na poschodí sú dve spálne a kúpeľňa. K domu patrí aj garáž. Architektka Silvia Brna ukáže Zuzane, ako sa dá dom prerobiť na štvorizbový. Plusmi tohto domu sú lokalita, tichá ulica, výhľad, malá záhradka a dispozičné riešenie. Mínus je nutné prehodenie kuchyne do obývacieho priestoru a s tým spojené finančné náklady. Stále však zostávajú v požadovanom rozpočte.

2

Zdroj: Nové bývanie

Tretia ponuka sa nachádza v obci Jánovce. Dom je priestranný a stojí na veľkom a upravenom pozemku s jedným veľkým bonusom - bazénom. Je opäť poschodový. Na prízemí sa nachádza obývačka, jedáleň a kuchynský kút, z ktorého je východ na krytú terasu. Je tu aj jedna kúpelňa. Na poschodí sú k dispozícii tri spálne a ďalšia kúpelňa.   Aj tento dom má garáž. Plusmi tohto domu sú tichá lokalita, bazén, garáž. Pozemok je trochu väčší, ako chceli, ale je udržiavaný a krásny, takže to môže byť a navyše sú tu aj nové technológie. Mínusom je dispozícia domu, ktorá Zuzane veľmi nevyhovuje.   

3

Zdroj: Nové bývanie 

Bonusová ponuka sa nachádza v Senci. Je to štvorizbový byt. Disponuje samostatnou kuchyňou, ktorá je opticky prepojená s obývačkou, kúpelňou a troma izbami. Byt má balkón a pivnicu. Parkovať sa dá v uzavretom areáli, no je možné dokúpiť si aj garážové parkovacie miesto. 

4

Zdroj: Nové bývanie

Na záver relácie Nové bývanie, ktorú vysielame každú nedeľu o 17:50 na JOJke, ponúkame opäť realitnú radu Jána Palenčára: „Ak zvažujete kúpu domu v prímestských lokalitách, hoci každodenne dochádzate do mesta, určite vám odporúčam, aby ste si vyskúšali dopravnú dostupnosť z mesta a do mesta. Môže sa totiž stať, že prezentované časové vzdialenosti sú dosiahnuteľné len pri minimálnej premávke, napríklad cez víkend.”

PR článok

Zdroj: Nové bývanie

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon