Dexter opäť balí kufre: Otvára dvere svojho elegantného apartmánu v srdci New Yorku

Dexter opäť balí kufre: Otvára dvere svojho elegantného apartmánu v srdci New Yorku

Jeho tvár nám navždy bude pripomínať zabijaka s vnútorným morálnym kódexom. Žeby známy herec Michael C. Hall bol tiež majster únikov ako jeho slávny Dexter? Po 7 rokoch v elegantnom apartmáne na Manhattane odchádza, nevedno kam.

Zdroj: Elledecor.com, foto Richard Powers

Americký herec Michael C. Hall je svetoznámy pre svoju hlavnú rolu v dlhotrvajúcom kriminálnom seriáli „Dexter“, no jeho súkromný život je podobne záhadný ako ten Dexterov. Pred 8 rokmi sa oženil s krásnou literárnou kritičkou Morgan Macgregor a krátko na to si kúpili v roku 2017 krásny apartmán v legendárnom bytovom dome El Dorado v New Yorku v kultovom štýle Art Deco za 4,3 milióna dolárov. Minulý rok k nim dokonca zavítal na návštevu magazín Elle Decor pre jeho zaujímavú renováciu od populárnej interiérovej dizajnérky Sary Bengur. Teraz je na predaj za 3,75 milióna dolárov. Nuž, pripomína to nečakané zvraty v seriáli, keď Dexterovi horelo za pätami...

Zdroj: ARTURO HOLMES/WIREIMAGE

Zdroj: Realtor.com

Toto predvojnové obydlie je pritom očarujúce, nachádza sa v historickej budove na West Side, veľmi blízko ikonického Central Parku. Je to klasický newyorský apartmán s tromi spálňami, tromi kúpeľňami a rozlohou viac ako 200 m2, ktorý sa môže pochváliť obnovenými detailmi z 30-tych rokov 20. storočia s modernými prvkami.

Zdroj: Elledecor.com, foto Richard Powers

Zdroj: Realtor.com

Celý bytový dom v štvrti Central Park West je majstrovským dielom v štýle Art Deco a je označovaný ako „nedotknutý“ a v „bezchybnom stave“. Budovu navrhol slávny architekt Emery Roth a je stelesnením blahobytného medzivojnového života v New Yorku. Obrovské vstupné dvere, 8-metrová obývacia izba, vysoké stropy a krb s ručne vyrezávanou rímsou patria medzi očarujúce detaily tohto zrekonštruovaného klenotu.

Zdroj: Elledecor.com, foto Richard Powers

Do knižnice s príjemným posedením vedú francúzske dvere a je tu tiež veľká formálna jedáleň a jedálenská kuchyňa s oknom. Kuchársky priestor ponúka kamenné pulty, skrinky na mieru a luxusné spotrebiče Miele a BlueStar. Hlavná spálňa je tiež pomerne veľká a má dva šatníky a kúpeľňu s talianskym mramorom a preskleným sprchovacím kútom.

Zdroj: Elledecor.com, foto Richard Powers

Zdroj: Elledecor.com, foto Richard Powers

Michael priestor veľmi pekne zrenovoval s pomocou dizajnérky a tak byt ponúka vylepšenia ako krídlové okná s dvojitým zasklením, nové klimatizačné jednotky zabudované do steny či  zrekonštruované dubové podlahy so vzorom rybej kosti. Rovnako ako mnoho luxusných bytových domov, aj táto budova ponúka komfortné služby, ako nonstop recepciu, prevádzkového manažéra, prístup do fitness klubu, herne, miestnosti na bicykle a dokonca aj basketbalové ihrisko.

Zdroj: Elledecor.com, foto Richard Powers

Zdroj: Elledecor.com, foto Richard Powers

Michael C. Hall sa asi nálepky Dextera nikdy nezbaví, no objavil sa aj v iných veľmi úspešných televíznych seriáloch, ako je „Odpočívaj v pokoji“ a „Koruna“. V roku 2022 si držiteľ Zlatého glóbusu zopakoval úlohu Dextera Morgana v minisérii „Dexter: Nová krv“, ktorá je podľa nehu už definitívne posledná. Od roku 2014 mal tiež pravidelné angažmá v niekoľkých úspešných divadelných hrách na Broadwayi v New Yorku. Okrem svojej hereckej kariéry je prekvapivo vynikajúcim spevákom a od roku 2018 vystupuje ako frontman indie kapely Princess Goes, ktorej sa v súčasnosti venuje naplno.

Zdroj: Realtor.com, Elledecor.com

Zdroj foto: : Street Easy/TMDB, ARTURO HOLMES/WIREIMAGE, Realtor.com, Elledecor.com

 

 

Ingrid Kántorová
Autor
Ingrid Kántorová

Ingrid Kántorová je redaktorkou portálu Nehnuteľnosti.sk od roku 2018. Zameriava sa na dizajn nehnuteľností, energetickú efektívnosť stavieb, legislatívne témy a bývanie celebrít.

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon