Moderné byty s charizmou v hlavnom mesteNové bývanie; Zdroj: Nové bývanie

Moderné byty s charizmou v hlavnom meste

Mladý kreatívny podnikateľ Leo je aj influencer a spolu s priateľkou hľadajú priestranný byt v hlavnom meste, ktorý by bol blízko centra alebo s jeho dobrou dostupnosťou. Lokalitu nemá vyhradenú, ide mu o pekný priestor s dušou, kde by si mohli vytvoriť vlastné štúdio na nakrúcanie videí. Rozpočet má 350-tisíc euro. 

Prvá ponuka je novostavba v sídliskovej zástavbe na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach. Štvorizbový priestranný byt s veľkou loggiou je svetlý, moderný, vkusne zariadený a s krásnym výhľadom. Kuchyňa je kompletne zariadená. V bytovom dome je fitnescentrum a parkovanie je možné v podzemí. 

1

Zdroj: Nové bývanie

V lukratívnej lokalite širšieho centra mesta, na Miletičovej ulici, je v ponuke podkrovný, mezonetový päťizbový byt. Je to nadstavba z roku 1999, preto nemá ideálnu dispozíciu, je tam prechodná miestnosť aj stiesňujúce šikmé priestory. Veľkým mínusom je aj chýbajúci výťah. 

2

Zdroj: Nové bývanie

Bytový dom z roku 1931 prešiel kompletnou rekonštrukciou a je vo výbornej lokalite na Kalinčiakovej ulici. Nachádza sa na 6. podlaží bez výťahu. Je dizajnovo prerobený, mezonetový s výbornou dispozíciou aj orientáciou a využiteľnou terasou.

3

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je otvorený nebytový priestor s balkónom na začiatku Petržalky. Nachádza sa v novostavbe na Šustekovej ulici. Architektka Lucia Ortutová zobrala tento 107 metrov štvorcových priestor ako výzvu a vytvorila tam modernú dispozíciu s dvoma kúpeľňami a vlastným nahrávacím štúdiom. Nevýhodou môže byť nedostatočné presvetlenie kvôli orientácii na sever. 

4

Zdroj: Nové bývanie

Na záver relácie Nové bývanie poradí odborník na nehnuteľnosti Ján Palenčár: „Klientom odporúčam, aby dobre zvážili kúpu na vyššom ako druhom poschodí bez výťahu. Prístup do takéhoto bytu môže aj pri dočasnej zmene zdravotného stavu značne ovplyvniť kvalitu bývania. Zároveň sú takéto byty menej vyhľadávané a majú konkurenčnú nevýhodu pri ďalšom predaji.“

PR článok
Zdroj: Nové bývanie

Diskusia

Podobné články

Historicky prvý Veľtrh nehnuteľností a bývania na Slovensku: Nájdite svoje nové bývanie alebo investičnú príležitosť

Historicky prvý Veľtrh nehnuteľností a bývania na Slovensku: Nájdite svoje nové bývanie alebo investičnú príležitosť

V septembri sa Bratislava stane centrom realitného sveta. V dňoch 19. – 21. septembra 2024 sa v bratislavskej Inchebe po prvýkrát uskutoční prestížne podujatie Veľtrh bývania a nehnuteľností. Širokej verejnosti prinesie aktuálny prehľad ponúk a služieb na realitnom trhu. Svoje projekty a novinky budú prezentovať nielen developerské spoločnosti a realitné kancelárie, ale aj stavebné firmy, architekti, dizajnéri, ale tiež finančné a hypotekárne cen...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon