Máte záujem vlastniť apartmán alebo katamarán v Chorvátsku? Nič nie je nemožné!Zdroj: Nové bývanie

Máte záujem vlastniť apartmán alebo katamarán v Chorvátsku? Nič nie je nemožné!

Vlado Voštinár nehnuteľnosť pri mori nevlastní, ale možno nad tým pri výrobách, ktoré sem tam s klientami absolvuje aj pri mori, pouvažuje. Tím tvorcov relácie už hľadal nové bývanie v obľúbených destináciách: Egypt, Bulharsko, Tunis, Španielsko a záver tejto sezóny, pred letnou pauzou, sa bude odohrávať v slnečnom Chorvátsku.

Katka a Ivan so svojimi dvoma synmi trávia viac času v Chorvátsku hlavne pre jachting, ktorý si obľúbili. A keďže sú tam pomerne často, rozhodli sa zadovážiť si stabilné dovolenkové zázemie. Najlepšie v okolí Splitu, kde je letisko, či v Trogire a najradšej bližšie k moru, aby mohli na pláž chodiť pešo. Na vysnívanú nehnuteľnosť, ktorú by mohli časom prenajímať, majú 250-tisíc euro. 

Zdroj: Nové bývanie

Pre televízny štáb sú takéto výroby vo vyhľadávaných destináciách spestrením, ale nie dovolenkou. Nakrúcanie v cudzine je náročnejšie, prináša nečakané situácie a niekedy prichádza čas aj na improvizáciu. Nehnuteľnosti a povolenia však musia byť vopred pripravené a vybavené, aby sa vyhli komplikáciám. 

Zdroj: Nové bývanie

V nedeľu podvečer sa vyberieme s Novým bývaním na JOJke do Chorvátska. Uvidíte tri apartmány a na záver ako prekvapenie bude ponuka na kúpu katamaránu. 

Zdroj: Nové bývanie

Hľadanie bývania mimo Slovenska, pri mori, je pre mnohých motiváciou. Ukazujú divákom niečo atraktívne, niečo, čo by ich mohlo osloviť a čo by mohli vlastniť. Stačí sa rozhodnúť, mať financie na zabezpečenie takejto nehnuteľnosti a nič nie je nemožné. Sen sa môže stať skutočnosťou.


Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Historicky prvý Veľtrh nehnuteľností a bývania na Slovensku: Nájdite svoje nové bývanie alebo investičnú príležitosť

Historicky prvý Veľtrh nehnuteľností a bývania na Slovensku: Nájdite svoje nové bývanie alebo investičnú príležitosť

V septembri sa Bratislava stane centrom realitného sveta. V dňoch 19. – 21. septembra 2024 sa v bratislavskej Inchebe po prvýkrát uskutoční prestížne podujatie Veľtrh bývania a nehnuteľností. Širokej verejnosti prinesie aktuálny prehľad ponúk a služieb na realitnom trhu. Svoje projekty a novinky budú prezentovať nielen developerské spoločnosti a realitné kancelárie, ale aj stavebné firmy, architekti, dizajnéri, ale tiež finančné a hypotekárne cen...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon