Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
TOP 10: Tieto nehnuteľnosti zaujali Slovákov v roku 2018 najviac

TOP 10: Tieto nehnuteľnosti zaujali Slovákov v roku 2018 najviac

Začiatok nového roka patrí na Nehnuteľnosti.sk už tradične pohľadu na rok minulý. Opäť sme prezreli štatistiky a zostavili rebríček nehnuteľností, ktoré vzbudili u našich fanúšikov v minulom roku najväčší záujem. Okrem dvoch rekreačných nehnuteľností a jedného dvojpodlažného rodinného domu sa do prvej desiatky dostali výlučne bungalovy.

1. Bungalov - Mojš - 215 000 €

Ide o novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorá bola skolaudovaná v roku 2016. Predáva sa kompletne zariadená a jej prednosťami sú nízke náklady a zastrešená terasa. 

2. Bungalov - Orechová Potôň - 133 000 €

Priestranný 5-izbový bungalov síce ešte nie je dokončený, ale má vlastnú studňu, podlahové kúrenie, krb, terasu a možno ho kúpiť spolu so zariadením, ktoré si majiteľ doviezol z Dubaja.

3. Bungalov - Nové Zámky - cena dohodou

Komfortný bungalov sa nachádza na veľkom pozemku s rozlohou 1 314 m2. Disponuje priestrannou terasou, altánkom, dvojgarážou, hospodárskou budovou, vonkajším krbom i vlastnou studňou.

4. Dvojpodlažný rodinný dom - Zbehy - 195 000 €

Dvojpodlažné bývanie v radovej zástavbe prešlo kompletnou rekonštrukciou. Dom je zateplený a prislúcha k nemu altánok, bazén i garáž.

5. Bungalov - Rozhanovce - 285 000 €

Priestranný 5-izbový rodinný dom je situovaný v tichej lokalite. Novým majiteľom bude slúžiť vlastná prístupova cesta, krb, terasa, dvojgaráž i vlastná studňa.

6. Bungalov - Číčov - 158 800 €

Nachádza sa na pozemku s veľkorysou rozlohou 1354 m2, na ktorom nájdete aj samostatne stojacu garáž, bazén a zastrešenú terasu. Prednosťou tohto bungalovu je i zaujímavá dispozícia.

7. Chata - Martin - 33 990 €

Najväčšou devízou tejto chaty je rozhodne krásne prostredie, v ktorom sa nachádza. Okrem toho má aj vlastnú studňu a vo vnútri nájdete i krb.

8. Bungalov - Horná Potôň - 142 000 €

4-izbová novostavba bungalovu s terasou a vlasnou studňou je pripravená na príchod prvých obyvateľov.

9. Chalupa - Žakarovce - 41 490 €

Pôvodne banícky dvojdom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je situovaný v peknom prostredí, na oplotenom pozemku, hneď vedľa potoka.

10. Bungalov - Turie - 119 000 €

Novostavba rodinného domu má modernú dispozíciu a je obklopená krásnou prírodou. Pohľad na ňu si možno vychutnávať aj priamo z terasy, ktorá je súčasťou nehnuteľnosti.

Zdroj (text/foto): Nehnuteľnosti.sk

Diskusia

Podobné články

TOP 10: Toto sú najkrajšie bungalovy slovenskej inzercie

TOP 10: Toto sú najkrajšie bungalovy slovenskej inzercie

O možnosti bývať vo vlastnom bungalove sníva nejeden Slovák. Dobrou správou je, že aktuálna ponuka na trhu s nehnuteľnosťami je v tejto oblasti skutočne pestrá. Len na našej stránke nájdete viac ako 1800 nehnuteľností tohto typu. Od luxusných bungalovov s obrovskými pozemkami cez moderné bungalovy zariadené podľa najnovších trendov až po malinké bungalovy učupené v lone prírody. Zostavili sme pre vás výber toho najlepšieho.

...
Víkendové bývanie je v kurze

Víkendové bývanie je v kurze

Bývate v meste? Rozumieme tomu. Máte tu prácu, deti chodia do školy a na krúžky, často zabehnete k rodičom do neďalekej štvrte alebo sa stretnete s kamarátom v neďalekej kaviarni. Je to oveľa jednoduchšie, ako si postaviť dom mimo mesta, každý deň dochádzať, zvládať zápchy a riešiť logistiku voľnočasových aktivít detí a vlastného života.

...
Pozrite, aké nehnuteľnosti aktuálne kúpite v obľúbených dovolenkových destináciách

Pozrite, aké nehnuteľnosti aktuálne kúpite v obľúbených dovolenkových destináciách

K dokonalej idylke prímorskej krajiny neodmysliteľne patrí aj malebná architektúra. Pozreli sme sa na to, aké nehnuteľnosti sú aktuálne na predaj v obľúbených dovolenkových destináciách, a zopár ich pre vás vybrali. Vily s exotickými záhradami plnými paliem, apartmány s výhľadom na more, či tradičné kamenné domy. Ponuka je skutočne pestrá.

...