Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Exkluzívna ponuka na Nehnuteľnosti.sk: Rezešovci predávajú svoju vilu

  • Tlačiť
  • 11. 01. 2019
  • Zdieľaj na Facebooku 0

Ešte koncom minulého roka sa na slovenskom realitnom trhu objavila jedna skutočne lukratívna rezidencia, ktorá okamžite vzbudila pozornosť médií. Ide totiž o košickú vilu známej rodiny Rezešovcov, ktorá sa ju po niekoľkých rokoch rozhodla predať.

Veľkorysá rozloha

Rezidencia prešla v roku 2004 kompletnou prestavbou a aktuálne je zariadená v barokovom štýle. Stojí na pozemku o výmere 1580 m2 a sama sa pritom pýši veľkorysou rozlohou. Podlahová plocha je 820 m2. Len samotná obývačka má úctyhodných 100 m2.

Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, spoločenský priestor pozostávajúci z obývacej izby a jedálenského sedenia, šatník, kuchyňa, dve toalety, bazénová časť. Na druhom podlaží nájdete detskú izbu, dve komfortné spálne, dve kúpeľne a šatník. V suteréne sa zas nachádza kotolňa, práčovňa so sušiarňou, šatník, kuchyňa so špajzou, technická miestnosť, miestnosť so vstupom do záhrady a priestranná garáž pre štyri vozidlá. 

Tiger v kúpeľni, taliansky mramor, koberce Versace

V interiéri nájdete okrem iného i pravý taliansky mramor, benátsky štuk, koberce a nábytok značky Versace, dobový nábytok, historické kachle pozlátené 24-karátovým plátkovým zlatom či predložku z tigra. Nechýba ani, bazén s protiprúdom, sauna, solárium a vírivka. Samozrejmosťou je alarm, kamerový systém, videovrátnik a klimatizácia.

Zdroj (text+foto): Nehnuteľnosti.sk/EDEN s.r.o.

Najnovšie pridané inzeráty

Nehnutelnosti.sk na Facebooku