Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Vďaka našej relácii našli nové bývanie: Aha, v akých pekných domoch žijú!

Vďaka našej relácii našli nové bývanie: Aha, v akých pekných domoch žijú!

Relácia Nové bývanie sa opäť vracia na televízne obrazovky a Vlado Voštinár spolu s výborným tímom realitných maklérov budú hľadať bývanie pre našich divákov. V prvej časti navštívime šťastných záujemcov, ktorí vďaka našej relácii našli nový domov.

Realitní makléri im ponúkli tri nehnuteľnosti a jednu bonusovú, ktorá účastníkom vždy zamiešala karty pri výbere ich nového domova. Záujemcom sa naša ponuka páčila a kúpili si nový byt, dom či chatu. Vlado navštívi manželov, ktorí si kúpili na Liptove väčší dom a radi by si ho prerobili na penzión a rozbehli si vlastný biznis. Pozrieme sa aj na nové bývanie hudobníka, ktorý hľadal nehnuteľnosť blízko Bratislavy. Posledných navštívime manželov, ktorí sa radujú z nového domu. Radi by si ho zariadili čím skôr, lebo už čoskoro na svet príde ich prvý potomok. V ďalších epizódach sa opäť môžete tešiť na prehliadky rôznych nehnuteľností, tiež ponúkneme užitočné rady, na čo si dať pri výbere pozor a aké otázky klásť, keď chceme kúpiť dom alebo byt. Relácia Nové bývanie sa bude každú nedeľu striedať s reláciou Nové bývanie – Dizajn.

Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Open spaces znižujú komfort ľudí aj efektivitu práce. Skončí sa ich éra?

Open spaces znižujú komfort ľudí aj efektivitu práce. Skončí sa ich éra?

Koncom minulého storočia sa začali využívať otvorené kancelárie typu „Open space“ pre desiatky ľudí takmer vo všetkých typoch firiem. Okrem ušetreného priestoru sa od nich očakávala vyššia efektivita, toku informácií a utuženie kolektívu. Výsledky prieskumov však ukazujú, že neprinášajú také výhody, ako sa očakávalo. Aký bude ich osud v budúcnosti?

...
Top 10 najkrajších kancelárií sveta

Top 10 najkrajších kancelárií sveta

Štýl pracovného života sa na celom svete zásadne mení a s ním aj interiéry kancelárskych priestorov. Spoločnosti chcú, aby sa ich zamestnanci cítili v práci príjemne a ich pracovné prostredie im spĺňalo všetky požiadavky. Pozrite si kancelárie, ktoré patria k absolútnej špičke vo svetových trendoch.

...