Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Ako správne využiť priestor? Z malej izby sme vyrobili rozprávkové kráľovstvo pre Majku!

Ako správne využiť priestor? Z malej izby sme vyrobili rozprávkové kráľovstvo pre Majku!

Vlado Voštinár navštívi v premiérovom Novom bývaní Dizajn mladú rodinku, ktorá potrebuje pomôcť s vybudovaním krásnej detskej izby.

Majka je rozkošné malé dievčatko, ktoré má jeden rok a rodičom robí obrovskú radosť. Radi by jej vytvorili princeznovskú izbičku v ružových odtieňoch, no sami si na to netrúfajú. Napísali nám do Nového bývania-Dizajn a vyžiadali si architekta Michala, pretože sa im jeho práca veľmi páči. Izba, z ktorej chceme vytvoriť kráľovstvo pre princeznú je pomerne malá. Rodičia by uvítali v detskej izbe veľa úložného priestoru, pretože Majka má veľa šiat, hračiek a knižiek. Michal využije šikovné ruky stolára, ktorý vyrobí štýlový nábytok určený pre malé dievčatko. V dnešnej epizóde navštívime aj pani Julianu, ktorá ručne vyrába hračky a zaujímavé vecičky pre deti. Konečný výsledok Michalovej práce je naozaj úžasný a Majka si svoju novú izbičku okamžite zamiluje. Nenechajte si ujsť reláciu Nové bývanie – Dizajn a inšpirujte sa skvelými nápadmi do domácnosti.

Sledujte reláciu Nové bývanie - Dizajn v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie Dizajn

PR článok

Diskusia

Podobné články

Najdrahšie nákupné ulice sveta

Najdrahšie nákupné ulice sveta

Hongkongská Causeway Bay po piatich rokoch vystriedala newyorskú Hornú piatu avenue na pozícii najdrahšej nákupnej ulice sveta podľa cien nájomného. Uvádza to správa Najdrahšie nákupné ulice sveta poradensko – realitnej spoločnosti Cushman & Wakefield.

...