Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Ako správne využiť priestor? Z malej izby sme vyrobili rozprávkové kráľovstvo pre Majku!

Ako správne využiť priestor? Z malej izby sme vyrobili rozprávkové kráľovstvo pre Majku!

Vlado Voštinár navštívi v premiérovom Novom bývaní Dizajn mladú rodinku, ktorá potrebuje pomôcť s vybudovaním krásnej detskej izby.

Majka je rozkošné malé dievčatko, ktoré má jeden rok a rodičom robí obrovskú radosť. Radi by jej vytvorili princeznovskú izbičku v ružových odtieňoch, no sami si na to netrúfajú. Napísali nám do Nového bývania-Dizajn a vyžiadali si architekta Michala, pretože sa im jeho práca veľmi páči. Izba, z ktorej chceme vytvoriť kráľovstvo pre princeznú je pomerne malá. Rodičia by uvítali v detskej izbe veľa úložného priestoru, pretože Majka má veľa šiat, hračiek a knižiek. Michal využije šikovné ruky stolára, ktorý vyrobí štýlový nábytok určený pre malé dievčatko. V dnešnej epizóde navštívime aj pani Julianu, ktorá ručne vyrába hračky a zaujímavé vecičky pre deti. Konečný výsledok Michalovej práce je naozaj úžasný a Majka si svoju novú izbičku okamžite zamiluje. Nenechajte si ujsť reláciu Nové bývanie – Dizajn a inšpirujte sa skvelými nápadmi do domácnosti.

Sledujte reláciu Nové bývanie - Dizajn v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie Dizajn

PR článok

Diskusia

Podobné články

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

Kancelárie si väčšinou spájame s veľkými administratívnymi centrami. Novým trendom sa ale stáva realizácia samostatných prízemných sídel, ktoré vynikajú práve svojím sólo prevedením. Tie nájdeme po celom svete. Príkladom je 6 budov s tým najnetradičnejším dizajnom, aký si pri kancelárskych objektoch vieme predstaviť.

...