Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Ako správne využiť priestor? Z malej izby sme vyrobili rozprávkové kráľovstvo pre Majku!

Ako správne využiť priestor? Z malej izby sme vyrobili rozprávkové kráľovstvo pre Majku!

Vlado Voštinár navštívi v premiérovom Novom bývaní Dizajn mladú rodinku, ktorá potrebuje pomôcť s vybudovaním krásnej detskej izby.

Majka je rozkošné malé dievčatko, ktoré má jeden rok a rodičom robí obrovskú radosť. Radi by jej vytvorili princeznovskú izbičku v ružových odtieňoch, no sami si na to netrúfajú. Napísali nám do Nového bývania-Dizajn a vyžiadali si architekta Michala, pretože sa im jeho práca veľmi páči. Izba, z ktorej chceme vytvoriť kráľovstvo pre princeznú je pomerne malá. Rodičia by uvítali v detskej izbe veľa úložného priestoru, pretože Majka má veľa šiat, hračiek a knižiek. Michal využije šikovné ruky stolára, ktorý vyrobí štýlový nábytok určený pre malé dievčatko. V dnešnej epizóde navštívime aj pani Julianu, ktorá ručne vyrába hračky a zaujímavé vecičky pre deti. Konečný výsledok Michalovej práce je naozaj úžasný a Majka si svoju novú izbičku okamžite zamiluje. Nenechajte si ujsť reláciu Nové bývanie – Dizajn a inšpirujte sa skvelými nápadmi do domácnosti.

Sledujte reláciu Nové bývanie - Dizajn v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie Dizajn

PR článok

Diskusia

Podobné články

Open spaces znižujú komfort ľudí aj efektivitu práce. Skončí sa ich éra?

Open spaces znižujú komfort ľudí aj efektivitu práce. Skončí sa ich éra?

Koncom minulého storočia sa začali využívať otvorené kancelárie typu „Open space“ pre desiatky ľudí takmer vo všetkých typoch firiem. Okrem ušetreného priestoru sa od nich očakávala vyššia efektivita, toku informácií a utuženie kolektívu. Výsledky prieskumov však ukazujú, že neprinášajú také výhody, ako sa očakávalo. Aký bude ich osud v budúcnosti?

...
Top 10 najkrajších kancelárií sveta

Top 10 najkrajších kancelárií sveta

Štýl pracovného života sa na celom svete zásadne mení a s ním aj interiéry kancelárskych priestorov. Spoločnosti chcú, aby sa ich zamestnanci cítili v práci príjemne a ich pracovné prostredie im spĺňalo všetky požiadavky. Pozrite si kancelárie, ktoré patria k absolútnej špičke vo svetových trendoch.

...