Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Kalifornský dom speváčky Adele pripomína anglické sídlo

Kalifornský dom speváčky Adele pripomína anglické sídlo

Hoci sa známa speváčka Adele presťahovala minulý rok do Beverly Hills, svoj britský pôvod nezaprie. Vybrala si romantické bývanie s old school štýle za 9,5 milióna dolárov.

Adele Laurie Blue Adkins, známa po celom svete ako Adele, je britská speváčka a skladateľka, ktorá získala viaceré ceny Grammy a tiež Oscara. Vďaka jej hitom Some Like You, Skyfall či Hello si môže dovoliť rozľahlé sídlo v Južnej Kalifornii so štyrmi spálňami a šiestimi kúpeľňami na ploche takmer 1 600 m2. Bol postavený v roku 1977 a hneď na privítanie sa môže pochváliť veľkolepým dvojpodlažným foyerom.

Dom ponúka veľký obytný priestor, v ktorom má miesto vstupná hala s pôsobivým točitým schodiskom, obývačka s veľkým pianom i domáca kancelária s veľkým písacím stolom v tvare U pre 4 osoby. Srdcom domu je veľký otvorený koncept spoločenskej zóny – spája kuchyňu, jedáleň a rodinnú izbu v harmonickom prepojení. Adele je milovníčka prírodných materiálov, a tak sú v celom dome podlahy z masívneho dreva. Komfort dotvára súkromná záhrada s altánkom, bazénom, grilom a domčekom na strome.

Zdroj: hellomagazine.com

Zdroj: hellomagazine.comZdroj: hellomagazine.comZdroj: hellomagazine.comZdroj: hellomagazine.com

Zdroj: hellomagazine.comZdroj: hellomagazine.comZdroj: hellomagazine.comZdroj: hellomagazine.com

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, www.homestratosphere.com, hellomagazine.com

Diskusia

Podobné články