Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Ubytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovať

Ubytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovať

S týmto výrobkom dostáva stanovanie v prírode nový rozmer. Ak chcete zažiť skutočné dobrodružstvo alebo túžite len tak leňošiť v korunách stromov, tento výrobok môže byť pre vás ako stvorený. Zoznámte sa, toto je Roomoon!

Ubytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovať

 V skutočnosti sa jedná o stan, v ktorom môžete stráviť príjemné chvíle v prírode. My si ho však vieme predstaviť aj ako ideálny doplnok do záhrady, kde môžete nerušene stráviť chvíle oddychu a leňošenia, ktoré vám susedia budú určite závidieť. Dá sa používať dlhodobo – 5 dní, ale aj 5 rokov. Je totiž vyrobený z odolného materiálu a podľa výrobcu vydrží aj v nepriaznivom počasí.

 Dizajnérom tohto výrobku je len 19-ročný Rufus Martin, prezývaný aj Roo. Jeho výrobok je inšpirovaný tvarom obyčajnej cibule. Má podobu veľkej gule, určenej na zavesenie na strom do výšky maximálne 3 metre. Stan sa do výšky vyťahuje pomocou kladky a proti neželanému rozhojdaniu je ukotvený lanom.

 Veľmi pohodlne sa v ňom vyspia 2 ľudia, celkovo sa doň zmestí až 5 osôb. Maximálna šírka stanu je 2,3 metra, šírka podlahy je 1,8 metra. Plášť má viacero otvorov, cez ktoré môžete pohodlne sledovať okolie. Keď sa stan večer rozsvieti, pripomína veľký mesiac.

 Ubytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovať

Kvalitný a prenosný

 Podlaha stanu je vyrobená z ľahkého borovicového dreva, možno ju jednoducho preniesť, no je aj dostatočne pevná. Konštrukcia je vyrobená z ocele, takže odolá aj rôznym poveternostným  vplyvom a zlému počasiu.

 Stan je prenosný, bez problémov ho dokážu premiestniť dvaja ľudia. „Je dostupný v obrovskej škále farieb, užívateľ si môže vytvoriť svoj vlastný Roomoon,“ uviedol pre Nehnuteľnosti.sk dizajnér. Okrem farby si môže klient vybrať aj inú veľkosť či vybavenie.

 „Byť v Roomoon je ako byť v balóne plachtiacom cez stromy k nebesiam,“ píše sa na webovej stránke výrobcu. Výrobca tvrdí, že jedná o pohodlné, stabilné a dostupné riešenie pre každého. Na druhej strane však musíme povedať, že nie je zrovna najlacnejší. Jeho cena je 3 500 libier, čiže približne 4 400 eur. Jedná sa však o poctivú ručnú prácu z kvalitných materiálov a skutočne originálny dizajn.

 Ubytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovaťUbytujte sa v balóne! Môžete v ňom stanovať alebo len tak oddychovať

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, Hangingtentcompany.com, Dailymail.co.uk

Foto: Alex Mourant

Diskusia

Podobné články

Interiérové trendy na rok 2020 odhalené

Interiérové trendy na rok 2020 odhalené

Čakali na nich dizajnéri, predajcovia aj majitelia bytov. Nové interiérové trendy pre rok 2020 majú priniesť hneď niekoľko noviniek, ktoré údajne dokážu vniesť do domácností viac komfortu a zdravej atmosféry. Posúďte sami, či sa im to môže podariť.

...
Technológia Airpower ─ každá kvapka sa počíta

Technológia Airpower ─ každá kvapka sa počíta

Kto by nemal rád horúcu sprchu po náročnom dni. Dlhé sprchovanie však nie je práve ekonomické a ani ekologické. Značka Hansgrohe sa preto rozhodla tento problém riešiť, a tak prišla s inovatívnou  technológiou  Airpower. Výrobky nemeckej kvality vás uchvátia nielen svojou špičkovou kvalitou, ale aj nadčasovým dizajnom.

...