Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Chcete chrániť životné prostredie? Vyskúšajte moderný EKODOM!

Chcete chrániť životné prostredie? Vyskúšajte moderný EKODOM!

S reláciou Nové bývanie budeme hľadať trojizbový až štvorizbový byt v Bratislave. Mladí právnici Erika a Martin by uvítali nehnuteľnosť s dobrou dostupnosťou do mesta. Preferujú moderne zariadený byt, kde je obývacia časť prepojená s kuchyňou.

Vlado Voštinár zoberie záujemcov do neďalekej obce Kvetoslavov, kde im realitná maklérka predstaví zaujímavú stavbu. ,,Je to špeciálny ekologický dom, ktorý pozostáva s ôsmich modulov. Na výstavbu sa použilo len sto litrov vody. Je to suchá stavba, preto vám nevzniknú na stenách rôzne praskliny,“ prezradila realitná maklérka. Dom sa predáva ako holostavba s možnosťou dokúpenia niektorých komponentov. Moderátor má pre právnikov aj špeciálnu bonusovú ponuku, no ktorá nehnuteľnosť osloví Eriku a Martina najviac, sa dozviete v relácii Nové bývanie v nedeľu na obrazovkách našej televízie.

Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Podarí sa Vladovi Voštinárovi nájsť vhodný trojizbový byt v Košiciach za rozumnú cenu?

Podarí sa Vladovi Voštinárovi nájsť vhodný trojizbový byt v Košiciach za rozumnú cenu?

Dvaja švagrovia Matej a Marián hľadajú bývanie v Košiciach. Z prenajatého jednoizbového bytu by sa Marián s manželkou chcel presťahovať do väčšieho, s rozlohou nad 60 m2. Keďže s ním nemohla ísť vyberať jeho manželka,  zobral si na pomoc švagra, manželkinho brata. Na ich prvý vlastný byt majú rozpočet do 120 000 EUR.

...