Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Chcete chrániť životné prostredie? Vyskúšajte moderný EKODOM!

Chcete chrániť životné prostredie? Vyskúšajte moderný EKODOM!

S reláciou Nové bývanie budeme hľadať trojizbový až štvorizbový byt v Bratislave. Mladí právnici Erika a Martin by uvítali nehnuteľnosť s dobrou dostupnosťou do mesta. Preferujú moderne zariadený byt, kde je obývacia časť prepojená s kuchyňou.

Vlado Voštinár zoberie záujemcov do neďalekej obce Kvetoslavov, kde im realitná maklérka predstaví zaujímavú stavbu. ,,Je to špeciálny ekologický dom, ktorý pozostáva s ôsmich modulov. Na výstavbu sa použilo len sto litrov vody. Je to suchá stavba, preto vám nevzniknú na stenách rôzne praskliny,“ prezradila realitná maklérka. Dom sa predáva ako holostavba s možnosťou dokúpenia niektorých komponentov. Moderátor má pre právnikov aj špeciálnu bonusovú ponuku, no ktorá nehnuteľnosť osloví Eriku a Martina najviac, sa dozviete v relácii Nové bývanie v nedeľu na obrazovkách našej televízie.

Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

Kancelárie si väčšinou spájame s veľkými administratívnymi centrami. Novým trendom sa ale stáva realizácia samostatných prízemných sídel, ktoré vynikajú práve svojím sólo prevedením. Tie nájdeme po celom svete. Príkladom je 6 budov s tým najnetradičnejším dizajnom, aký si pri kancelárskych objektoch vieme predstaviť.

...