Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Neviete ako zariadiť váš nový dom? Pomôže vám virtuálna realita!

Neviete ako zariadiť váš nový dom? Pomôže vám virtuálna realita!

Vlado Voštinár spolu s realitnými maklérmi už niekoľko rokov hľadá nové bývanie pre našich divákov. Záujemcom vždy ponúkne tri nehnuteľnosti plus bonusovú možnosť, ktorá môže zamiešať karty. Ktorý dom sa najviac zapáči Natálii?

S reláciou Nové bývanie sa teraz pozrieme na Záhorie, kde bude Vlado Voštinár hľadať rodinný dom pre Natáliu s rodinou. Záujemkyňa sa so sestrou venuje reštaurovaniu staršieho nábytku, preto je dôležité, aby bola na pozemku garáž alebo dielňa, kde budú pracovať. Moderátor ukáže Natálii tri zaujímavé ponuky plus bonusovú možnosť, ktorou je rodinný dom šitý na mieru. Spoločnosť Wienerberger používa pri stavbe keramické materiály, ktoré majú dlhú životnosť. ,,Je to prírodný materiál, má vynikajúce akumulačné schopnosti a poskytuje zdravé bývanie,“ vysvetlil zástupca firmy Michal Dobrovodský. Natália si pomocou virtuálnej reality s 3D okuliarmi pozrela ako môže vyzerať dom, ktorý je už zariadený a pripravený na bývanie. Záujemkyňa bola ohúrená a okamžite by sa do tejto nehnuteľnosti nasťahovala.

Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Čo nás čaká na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami v najbližších rokoch a ako na nich zarábať aj v čase prepadu? Je v blízkej dobe reálne zopakovanie scenára so skokovým zvyšovaním cien, ako tomu bolo v posledných rokoch? A najmä - ako zarobiť na investičnom trhu s realitami aj v týchto nestabilných časoch? Aj to nám v rozhovore prezradil Martin Fodor, odborník na investovanie do nehnuteľností a CEO spoločnosti BizPartner Group.

...
Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Silvia sa vrátila na Slovensko s dcérkou z Nemecka. Aktuálne žije v Bratislave, kde pracuje ako lektorka nemčiny. Chcela by sa presťahovať do rodinného domu. Pôvodne rozmýšľala o Bratislave, ale má rozpočet do 230-tisíc euro a v hlavnom meste jej to finančne nebude stačiť. Vybrala si preto Záhorie, kde býva aj jej brat s rodinnou. Domček by mohol byť štvorizbový s menším pozemkom, ideálne novostavba, ak starší, tak už zrekonštruovaný.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon